TOPRAK WRC 125cc

Yorumlar

Transkript

TOPRAK WRC 125cc
HEADLIGHT
ÖN FAR GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
PART NAME
ADET (UNIT)
ÖN FAR KOMPLE
HEADLIGHT ASSY.
1
CIVATA M6*16
FAR AYAR
AMPUL 3W/12V
AMPUL 25W/12V
ÖN FAR KOMPLE
Bolt, hex,flangeM6×16
2
1
1
1
1
lamp holder
bulb3W/12V
bulb25W/12V
headlight assy
METER
KM SAAT GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI (PART
PARÇA ADI
NUMBER)
KM SAATİ KOMPLE
KM SAATİ ALT KAPAK
VİDA 4.2×16
KM SAATİ ÜST KAPAK
KONTAK KAPAĞI
DEVİR SAATİ
KM SAATİ
KM SAAT KABLOSU
VİDA M8×16
KM TELİ
DEVİR SAATİ TELİ
AMPUL 12V3W
PART NAME
meter assy
Odometer top cover
Self-tapped Screw
odometer lower cover
lock cover
engine tachometer
odometer
odometer cable
scerw M8×16
speedometer cable
rotate speed cable
buld 12v3w
ADET (UNIT)
1
1
3
1
1
1
1
1
2
1
1
8
24
ELECTRIC SWITCH
ELCİK VE KABLO GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
SAĞ ELCİK
MARŞ ANAHTARI
SAĞ FREN LEVYESİ
ÖN FREN TELİ
GAZ TELİ
AYNA
PLASTİK BAND
DEBRİYAJ TELİ
SİNYAL ANAHTARI
SOL ELCİK
DEBRİYAJ LEVYESİ
PART NAME
CONTROLLER COMP., THROTTLE
SWITC ASSY.,R.HANDLE LEVER
CONTROL ARM COMP. FR.BRAKE
CABLE COMP. FR.BRAKE
CABLE COMP., THROTTLE
MIRRORCOMP.(GENERAL STYLE)
BAND I, WIRE
CABLE COMP., CLUTCH
SWITCH ASSY.,L.HANDLE LEVER
GRIP, L.HANDLE
CONTROL ARM COMP., CLUTCH
ADET (UNIT)
1
1
1
1
1
2
4
1
1
1
1
24
STEERING GRIP
GİDON GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
MÜŞÜR
CIVATA M6X35
GİDON BAĞLANTI PARÇASI
FURŞ KONTRA SOMUN
GİDON
ÜST PLATİN
CIVATA M8X55
SOMUN M6
PART NAME
ADET (UNIT)
SWITCH ASSY., COMBINATON & LOCK
HEXAGON HEAD BOLT M6×35
HOLDER, HANLE PIPE UPPER
NUT, STEERING STEM
PIPE, STEERING HANDLE
BRIDGE, FORK TOP
HEXAGON HEAD BOLT M8×55
1
4
2
1
1
1
2
Hex.Flange Nut M6
2
24
STEERING STEM
PLATİN VE FURŞ TAKIMI GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
PART NAME
ALT&ÜST ÇANAK
ALT PLATİN
ÜST YATAK
ALT YATAK
PUL
PUL
ÜST YATAK SOMUNU
BAĞLANTI BRAKETİ
PLASTİK KAPAK
CİVATA M8×40
TANE BİLYA
Upper Steel Bowl
Steering Stem
Upper Steel Plate
Lower Steel Plate
Dust-proof Washer, Steering Stem
Lower Washer,Steering Stem
Adjusting Nut, Steering Stem
Securing Bracket, HeadlightShell
Rubber Cap
Hex.Flange BoltM8×40
Steel Ball 5#
ADET (UNIT)
2
1
1
1
1
1
1
1
1
2
42
24
FRONT FENDER
ÖN ÇAMURLUK GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
PART NAME
CIVATA M6×16
BRAKET
CIVATA M6×10
ÖN ÇAMURLUK
ÇAMURLUK BAĞLANTI BRAKETİ
bolt M6×16
bolt M6×10
Front Water Guard
front fender
ADET (UNIT)
4
2
4
1
1
24
FRONT FORK
ÖN MAŞA GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
PART NAME
BACAK REFLEKTÖRÜ
ÖN MAŞA SAĞ BACAK
ÖN MAŞA YAYI
ÖN MAŞA BORUSU
PUL
YAY
KAPŞON
ÖN MAŞA SİNTER BURÇ
O RİNG
BASINÇ AYARLAYICI
ÖN MAŞA YAĞ KEÇESİ
ÖN MAŞA SOL BACAK
KAPŞON
CIVATA M8×20
SOMUN
PUL 8
TUTUCU
YAĞ KEÇESİ
YAĞ KEÇESİ
Reflector
Fr. Right Shock Comp.
Spring
Front Fork Comp.
Wahser
Spring
Bottom Tube Shock bsorber
Guide Tube, ShockAbsorber
Retainer Ring
PositioningPoleShockAbsorber
Oil Seal
FrontLefShocAbsorberComp.
Bottom Tube, shock Absorber
Inner Hex.Bolt M8×20
Nut
Wahser 8
Retainer
Oil Seal
Oil Seal
ADET (UNIT)
2
1
2
2
2
2
1
2
2
2
2
1
1
2
2
2
2
2
2
24
FRONT BRAKE PANEL
ÖN HAZNE KAPAK GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
PART NAME
ÖN FREN BALATASI KOMPLE
ÖN HAZNE KAPAK KAMI
YAY TUTUCU
ÖN FREN BALATA YAYI
ÖN HAZNE MİLİ
KM ADAPTÖR DİŞLİSİ
PUL
ÖN HAZNE KAPAK
PUL
ÖN HAZNE KAPAK LEVYESİ
ÖN HAZNE KAPAK LEVYE YAYI
SOMUN M12
YAĞ KEÇESİ 54×66×7
CIVATA M6×35
CIVATA M6
O RİNG
Brake Shoes Comp.
Cam Axle
Indicator
Spring, Brake Shoes
Front Wheel Axle
Gear Comp., Tachometer
Washer, Tachometer Gear
Front Brake Hub Comp.
Seal Washer
Front Brake Arm
Contracting Spring
Front Wheel Nut (M12)
Oil Seal 54×66×7
Hex.FlangeBoltM6×35
Hex.Flange Bolt M6
Sanp Ring, Odometer Cable
ADET (UNIT)
1
1
1
2
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
24
FRONT WHEEL
ÖN JANT GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
PART NAME
İÇ LASTİK 2.75*18
SAĞ BURÇ
BURÇ
ÖN JANT KOMPLE
ÖN DIŞ LASTİK
YAĞ KEÇESİ 26×42×7
RULMAN 6302U
KOLON
Tube (2.75-18)
Front Wheel Right Bush
Bush, Front Wheel Axle
Front Rim comp.
Front Tyre
Oil Seal 26×42×7
Bearing 6302U
Valve Nozzle(Vacuum)
ADET (UNIT)
1
1
1
1
1
1
2
1
24
REAR BRAKE
ARKA HAZNE KAPAK GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
ARKA HAZNE MİLİ
ZİNCİR GERGİ
PUL M6
SOMUN M6
BURÇ
PİM 2X20
SOMUN M8
YAYLI RONDELA M8
PUL M8
CIVATA
ARKA HAZNE KAPAK KOMPLE
PART NAME
AXLE, RR.WHEEL
ADJUSTER, CHAIN
PLAIN WASHER M6
HEXAGON HEAD NUT M6
COLLAR, RR.WHEEL SIDE
PIN, SPLIT 2.0×20
HEXAGON HEAD NUT M6
SPRING WASHER M6
PLAIN WASHER M6
REAR INSTALLED BOLT
PANEL ASSY., RR.BRAKE
ADET (UNIT)
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
24
REAR WHEEL
ARKA JANT GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
PART NAME
İÇ LASTİK 3.0*18
ARKA DIŞ LASTİK (90/90-18)
ARKA JANT KOMPLE
BURÇ
RULMAN 6302U
SOL BURÇ
ARKA HAZNE TAKOZU
SOMUN
ARKA DİŞLİ GÖVDESİ
ARKA DİŞLİ MİLİ
BURÇ
RULMAN 6302U
ARKA DİŞLİ (42T)
CIVATA
ARKA HAZNE MİLİ
ZİNCİR GERGİ TUTUCU
ZİNCİR GERGİ
SOMUN M8
CIVATAM8×60
DİŞLİ KİLİDİ
SAĞ BURÇ
KOLON
Tube(3.0-18)
Tyre(90/90-18)
Rear Rim Comp
Bush, Rear Wheel Axle
Bearing 6302U
Left Bush, Rear Wheel Axle
Semi-clutch Rubber
Sprocket Nut
Semi-clutch
Sprocket Bush
Bearing 6302U
Sprocket (42T)
Hex. Nut M8×35
Rear Wheel Axle
Retainer, Chain Adjuster
Chain Adjuster
Hex Nut M8
Ball-Head Bolt M8*60
Wheel Lock Piece
Right Bush, Rear Wheel
Valve Nozzle
ADET (UNIT)
1
1
1
1
2
1
1
4
1
1
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
2
1
1
24
FUEL TANK
YAKIT DEPO GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
YAKIT DEPO KAPAĞI
CIVATA M5×7
CIVATA M5×22
VİDA
BENZİN MUSLUĞU
BENZİN HORTUMU
YAKIT DEPOSU
ARKA LASTİK TAKOZ
CIVATA M8×30
PUL
ÖN LASTİK TAKOZ
PART NAME
Fuel Tank Lock
hexagon socketboltM5×7
hexagon socket boltM5×22
Upper ornamental cover
Fuel Switching
oil pipe
Fuel tank weldment
Rubber pad, Rr
bolt,M8×30
washer
Rubber pad, Fr
ADET (UNIT)
1
1
3
3
1
1
1
1
1
1
1
24
SEAT
SELE VE PORTBAGAJ GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
SELE KOMPLE
CIVATA M8X16
KASK KİLİDİ
VİDA M6X10
ARKA PORTBAGAJ
CIVATA M8X80
PART NAME
SEAT COMP.
HEXAGON BOLT WITH FLANGE
LOCK COMP., HELMET
CROSS RECESS COUNTERSUNK SCREW
CARRIER COMP., RR.
HEXAGON BOLT WITH FLANGE M8×80
ADET (UNIT)
1
2
1
2
1
2
24
SIDE COVER
YAN KAPAK GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
YAN KAPAK LASTİK TAKOZ
SOL YAN KAPAK
SAĞ YAN KAPAK
PART NAME
RUBBER RING, SIDE COVER
COVER, L.SIDE
COVER, R.SIDE
ADET (UNIT)
4
1
1
24
WINKER
SİNYAL GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
SOL ÖN SİNYAL
SAĞ ÖN SİNYAL
PART NAME
ADET (UNIT)
WINKER ASSY.,L. FR.
WINKER ASSY.R. FR.
1
1
AMPUL 10W/12V
Bulb 10W/12V
2
ARKA SOL SİNYAL
ARKA SAĞ SİNYAL
WINKER ASSY.L. RR
WINKER ASSY.R. RR
1
1
AMPUL 10W/12V
Bulb 10W/12V
2
24
MUFFLER
EGSOZ GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
EGSOZ FLANŞI
EGSOZ YARIM BURÇ
EGSOZ CONTASI
EGSOZ KOMPLE
EGSOZ BAĞLANTI PARÇASI
SOMUN M6
PUL M8
SOMUN M8
PUL M8
PART NAME
FLANGE PLATE
HALF-SIDE AXLE COLLAR
GASKET, EX. PIPE
MUFLER COMP., EX
INSTALLED PLATE COMP.,MUFFLER
HEXAGON NUT WITH FLANGE M6
PLAIN WASHER M8
HEXAGON HEAD NUT M8
SPRING WASHER M8
ADET (UNIT)
1
2
1
1
1
2
2
2
2
24
KICK LEVER&GEARSHIFT LEVER&BRAKE PEDAL
KICK&VİTES&FREN PEDAL GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
KICK PEDALI KOMPLE
ARKA FREN PEDALI
ARKA FREN MÜŞÜRÜ
ARKA FREN MÜŞÜR YAYI
ARKA FREN PEDALI YAYI
PİM 1.6X20
PUL M6
ARKA FREN ÇUBUĞU
VİTES PEDALI KOMPLE
PART NAME
ARM ASSY., KICK STARTER
PEDAL, BRAKE
SWITCH ASSY., RR. STOP
SPRING, STOP SWITCH
SPRING, BRAKE PEDAL
PIN, SPLIT 1.6×20
PLAIN WASHER M6
ROD COMP., RR.BRAKE
PEDAL COMP.GEAR CHANGE
ADET (UNIT)
1
1
1
1
1
1
1
1
1
24
STEP
ÖN AYAK DAYAMA GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
ÖN AYAK DAYAMA
ÖN AYAK DAYAMA LASTİĞİ
CIVATA M8X20
PUL M8
PUL M8
ARKA AYAK DAYAMA
PART NAME
BAR COMP., FR. STEP
RUBBER, STEP
HEXAGON HEAD BOLT M8×20
SPRING WASHER M8
PLAIN WASHER M8
BAR COMP., RR. STEP
ADET (UNIT)
1
2
4
4
4
2
24
STANDING SUPPOR
PARK AYAK GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
PARK AYAĞI
YAY ASKISI
PARK AYAK TAKOZU
PARK AYAK MİLİ
YAN AYAK
YAN AYAK CIVATASI
SOMUN M10
PUL
PİM 2.5X30
PARK AYAK YAYI
YAN AYAK YAYI
PART NAME
STAND COMP., MAIN
HOOK, MAIN STAND STAND
RUBBER, MAIN STAND
PIPE, MAIN STAND PIVOT
STAND COMP., SIDE
SCREW, SIDE STAND PIVOT
HEXAGON HEAD THIN NUT
WASHER, MAIN STAND
SPLIT PIN 2.5×30
SPRING, MAIN STAND
SPRING, SIDE STAND
ADET (UNIT)
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
24
SWOMGAM&CHAIN CASE
SÜSPANSİYON VE ZİNCİR MUHAFAZA GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
ZİNCİR MUHAFAZA
ZİNCİR 08MC-100
ZİNCİR 08MC-102
ZİNCİR MUHAFAZA KAPAĞI
CIVATA M6X8
PUL M6
ARKA SÜSPANSİYON
ARKA SÜSPANSİYON MİLİ
SOMUN M12X1.25
HAZNE KAPAK TUTUCU
CIVATA
PUL M8
PUL M8
SOMUN M8
PİM 2X20
PART NAME
CASE, DRIVE CHAIN
CHAIN, DRIVE (08MC-100)
CHAIN, DRIVE (08MC-102)
RUBBER COVER, CHAIN CASE
HEXAGON HEAD BOLT M6×8
PLAIN WASHER M6
SWINGARM ASSY., RR.
BOLD, SWINGARM PIVOT
COMPLETED METAL HEXAGON SET BOLT WITH FLANGE
TORSION ROD
FR.INSTALLED BOLT, TORSION ROD
PLAIN WASHER M8
SPRING WASHER M8
HEXAGON HEAD NUT M8
PIN, SPLIT 2×20
ADET (UNIT)
1
1
1
1
4
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
23
REAR CUSHION
ARKA AMORTİSÖR GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
ARKA AMORTİSÖR
PUL M12
SOMUN M10X1.25
PUL
PART NAME
CUSHION ASSY., RR.
PLAIN WASHER M12
ACORN NUT M10
WASHER, RR. CUSHION
ADET (UNIT)
2
4
4
2
24
REAR FENDER
ARKA ÇAMURLUK GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
ARKA İÇ ÇAMURLUK
ARKA ÇAMURLUK
CIVATA M6X30
PUL
LASTİK TAKOZ
LASTİK TAKOZ
GROMET
ARKA ÇAMURLUK TOZLUĞU
CIVATA M5X12
PUL 5
SOMUN M5
PART NAME
FENDER A, FR.
FENDER B, RR.
HEXAGON BOLT WITH FLANGE
COLLAR, FENDER B
RUBBER, RR. FENDER CUSHION
RUBBER COLLAR, UPPER BEAM PIPE
GROMMET, FENDER
MUDGUARD, RR. FENDER
CROSS RECESS PAN HEAD SCREW
PLAIN WASHER
HEXAGON NUT WITH FLANGE
ADET (UNIT)
1
1
4
4
2
2
1
1
2
2
2
24
ELECTRIC ASSEMBLY
ELEKTRİKLİ PARÇA GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
ELEKTRİK TESİSATI
ELEKTRONİK BLOK
REGÜLATÖR
DİYOD
DIŞ BOBİN
MARŞ ROLESİ
FLAŞÖR
AKÜ 12*7
VİDA M5X20
PUL M5
CIVATA M6X12
KORNA
CIVATA M6X12
PART NAME
HARNESS, WIRE
C.D.I UNIT
RECTIFIER COMP., REGULATE
DIODE
COIL COMP., IGNITION
START RELAY
RELAY COMP., WINKER
BATTERY (12V 7A)
CROSS RECESS PAN HEAD SCREW M5×20
PLAIN WASHER M5
HEXAGON BOLT WITH FLANGEM M6×12
HORN ASSEMBLY
HEXAGON BOLT WITH FLANGE M6×12
ADET (UNIT)
1
1
1
1
1
1
1
1
3
3
1
1
2
24
TAIL LAMP
ARKA STOP LAMBA GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
ARKA STOP LAMBASI
ARKA STOP BRAKETİ
CIVATA M6X20
PLASTİK PUL
PLASTİK BURÇ
SOMUN M6
PLASTİK BURÇ
PART NAME
TAILLIGHT ASSY.
INSTALLED BRACKET, TAILLIGHT
HEXAGON BOLT WITH FLANGE M5×20
RUBBER COLLAR, TAILLIGHT
RUBBER, RR. FENDER CUSHION
HEXAGON NUT WITH FLANGE M6
RUBBER COLLAR, WIRE HARNESS
ADET (UNIT)
1
1
3
3
3
3
1
24
AIR CLEANER&TOOLS
HAVA FİLTRESİ GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
ANAHTAR SETİ
HAVA FİLTRESİ KOMPLE
HAVA FİLTRE KELEPÇESİ
CIVATA M6X25
PUL
PUL
AKÜ TUTUCU KAUÇUK
PART NAME
TOOL SET
AIR ASSY./C ASSY.
BAND,AIR CLEANER ONNECTING TUBE
HEXAGON BOLT WITH FLANGE M6×25
WASHER SLEEVE
RUBBER WASHER, AIR CLEANER CASE
FIXED STRING, BATTERY
ADET (UNIT)
1
1
1
3
3
3
1
24
FRAME BODY
ŞASİ GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
ŞASİ KOMPLE
CIVATA M10X110
PUL 10
SOMUN M10
MOTOR ÜST BAĞLANTI SACI
CIVATA M8X70
CIVATA M8X65
SOMUN M8
CIVATA M6X16
SOMUN M6
KABLO YATAĞI
MOTOR ALT BAĞLANTI SACI
CIVATA M8X90
PART NAME
BODY COMP., FRAME
HEXAGON BOLT WITH FLANGE
PLAIN WASHER
HEXAGON NUT WITH FLANGE M10
PLATE COMP., R. ENGINE UPPER HANGER
HEXAGON BOLT WITH FLANGE M8×70
HEXAGON BOLT WITH FLANGE M8×65
HEXAGON NUT WITH FLANGE M8
HEXAGON BOLT WITH FLANGE M6×16
HEXAGON NUT WITH FLANGE M6
GUIDE, CLUTCH CABLE
PLATE, FR. ENGINE HANGER
HEXAGON BOLT WITH FLANGE M8×90
ADET (UNIT)
1
2
1
2
2
4
1
7
1
1
1
1
2
24
CONTROL VALVE ASSY
BENZİN MUSLUK GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
PARÇA ADI
GERİ DÖNÜŞÜM
SEKMAN B
HORTUM KELEPÇESİ
YAY
HORTUM
SEKMAN A
HORTUM
REKOR CONTASI
GERİ DÖNÜŞÜM REKORU
CIVATA M6×20
PART NAME
CONTROL VALVE
CIRCLIP B
CONTROL VALVE A PIPE
ADORN SPRING IN CONTROL VALVE A PIPE
CONTROL VALVE B PIPE
CIRCLIP A
CONTROL VALVE B PIPE
INSULATER AIRPROOF TO ASBESTOS MAT
CONNECT TO CYLINDER HEAD
HEXAGON BOLT WITH FLANGE(M6×20)
ADET (UNIT)
1
4
1
1
1
2
1
1
1
2
24
ENGİNE ASSY
MOTOR KOMPLE
SIRA NO.
PARÇA NUMARASI
(REF.NO)
(PART NUMBER)
1
FT157FMI
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA ADI
MOTOR KOMPLE
PART NAME
ENGINE ASSY(SINGLE EXHAUST)
ADET (UNIT)
1
CYLINDER ASSEMBLY
SİLİNDİR VE SİLİNDİR ÜST KAPAK GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
GB6170-86
GB900-88
125-1.2-4
D8TC
GB5789-86
GB5781-86
125-1.1-3
125-1.1-1
125-1.1-2
125-1.2.1
125-1-8
125-1-3
125-1-9
125-1-7
GB5787-1998
125-1.0.1
125-2-4
125-2-5
GB5787-1998
125-2.0.1-1
125-2.0.1-2
PARÇA ADI
SOMUN M6
SAPLAMA M6×35
VALF KEÇESİ
BUJİ (D8TC)
CIVATA M6×28
CIVATA M6×12
PUL 6.5×1×12
SİLİNDİR KAPAK ÜST KAPAĞI
SİLİNDİR KAPAK ÜST KAPAK CONTASI
SİLİNDİR KAPAK KOMPLE
O RİNG 33.5 ×3
CIVATA M8×78
PUL 8.5×2.2 ×18
KARBÜRATÖR REKORU (JQ-18)
CIVATA M6×20
SİLİNDİR KAPAK CONTASI
PİM 10X 20
O RİNG 10×1.6
CIVATA M6×22
SİLİNDİR
SİLİNDİR CONTASI
PART NAME
NUT M6
STUD M6×35
VALVE STEM SEAL ASSY
SPARK PLUG (D8TC)
BOLT M6×28
BOLT M6×12
WASHER 6.5×12
CYLINDER HEAD UPPER COVER
SEAL RING,CYLINDER HEAD UPPER COVER
CYLINDER HEAD ASSY
0-RING 33.5×3
B0LT M8×78
WASHER 8.5×2.2×18
PIPE COMP,INTAKE(JQ-18)
BOLT M6×20
GASKET ASSY,CYLINDER HEAD
DOWEL PIN 10×20
O-RING l0×1.6
BOLT M6×22
CYLINDER BLOCK COMP
GASKET,CYLINDER BLOCK
ADET (UNIT)
4
2
2
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
3
1
2
1
1
VALVE MECHANISM
VALF GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-1.2-8
125-1.2-2
125-1.2-6
125-1.2-10
125-1.2-7
125-1.2-9
125-1.2.1-4
125-1.2-3
125-1.3-1
125-1.3-1
125-1-3
125-1-2
125-1.3
125-1.3.1
125-2-3
125-2-1
125-2-2
GB3452.1-82
125-5-3
GB3452.1-82
125-5.1-1
GB849.1-86
125-5.1
PARÇA ADI
EMME VALFİ
EGSOZ VALFİ
DIŞ VALF YAYI DAYAMASI
İÇ VALF YAYI DAYAMASI
DIŞ VALF YAYI
İÇ VALF YAYI
VALF ÜST DAYAMA
VALF ÜST DAYAMA KAMI
VALF AYAR SOMUNU
VALF AYAR CIVATASI
PUL 8.5×2.2×18
CIVATA M8 ×28
PİYANO KOMPLE
PİYANO İTİCİ
PUL 12.3×0.2×20.9
PİYANO İTİCİ KOLU
PİYANO İTİCİ KOL MİLİ
O RİNG 18×2.5
YAY
O RİNG 20×2.5
KAM MİLİ
PUL 14.2×1×24
ZAMANLAMA DİŞLİSİ
PART NAME
INLET VALVE
OUTLET VALVE
OUTER SPPINGSEAT,VALVE
INNER SPRING SEAT,VALVE
OUTER SPRING
INNER SPRING
RETAINER,VALVE SPRING
VALVE COTTER
ADJUSTING NUT,VALVE CLEARANGE
ADJUSTING SCREW,VALVE CLEARANGE
WASHER 8.5×2.2×18
BOLT M8×28
ROCKER ARMSEAT COMP
PUSH LEVER COMP
WAVEWASHER 12.3×0.2×20.9
LOWER ROCKER ARM
SHAFT,LOWER ROCKER ARM
O-RING 18×2.5
SPRING
O-RING 20×2.5
CAM SHAFF
THRUST WASHER 14.2×1×24
TIMINGDRIVEN SPROCKET COMP
ADET (UNIT)
1
1
2
2
2
2
2
4
2
2
3
3
1
2
1
2
1
1
1
1
1
1
1
CRANKCASE COVER
KARTER KAPAK GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
GB5787-1998
GB5787-1998
125-3-11
125-3-12
GB5782-86
125-3-13
125-3-3
125-3-1
125-3-2
125-3-14
GB.T3452.1-82
125-3-5
125-3-6
125-3-9
125-3-10
125-3-4
GB3452.1-82
125-3-14
125-3-7
GB5787-1998
GB5787-1998
GB5787-1998
GB5787-1998
GB5782-86
PARÇA ADI
CIVATA M6×40
CIVATA M6×50
YAĞ TAHLİYE CIVATASI
YAĞ KEÇESİ 16 ×28×7
VİDA M5×25
PİM 6×7
YAĞ KEÇESİ 6.5×14.5×7
PUL 6.7×1×14.4
TRANSMİSYON MİLİ
DEBRİYAJ LEVYESİ
O RİNG 6.8×1.9
DEBRİYAJ LEVYESİ YAYI
DEBRİYAJ AYIRICI KAM
BEDRİYAJ LEVYESİ PİMİ
SAĞ KARTER KAPAĞI
YAĞ SEVİYE ÇUBUĞU
O RİNG 18×3
PİM 8×14
SAĞ KARTER KAPAK CONTASI
CIVATA M6×40
CIVATA M6×50
CIVATA M6× 20
CIVATA M6×28
VİDA M6×12
PART NAME
BOLT M6×40
BOLT M6×50
0IL SPYHOLE
OIL SEAL l6×28×7
SCREW M5×25
PLUG 6×7
0II SEAL 6.5×14.5×7
THRUST WASHER 6.7×1×14.4
SHAFT FOR TRANSMISSION
CLUTCH LEVER ASSY
O-RTNG 6.8×1.9
CLUTCH LEVER SPRINC
CLIJTCH SEPARATl0N CAM
PIN,CLUTCH LEVER
R.CRANKCASE COVER ASSY
0IL RULER ASSY
O-RING 18×3
DOWEL PIN 8×14
GASKET,R.CRANKCASE COVER
BOLT M6×40
BOLT M6×40
BOLT M6×20
BOLT M6×28
SCREWM6×12
ADET (UNIT)
10
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
5
2
3
2
4
CRANKCASE COVER
KARTER KAPAK GRUBU
SIRA NO.
PARÇA NUMARASI
(REF.NO)
(PART NUMBER)
25
125-4-6
26
GB.T3452.1-82
27
125-5-13
PARÇA ADI
PİM 10×14
O RİNG 13.2×2.65
KÜÇÜK KAPAK
PART NAME
DOWELPIN 10×14
O-RING 13.2×2.65
CAP,SMALL SIGHT HOLE
ADET (UNIT)
2
1
1
CLUTCH
DEBRİYAJ GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-9-1
125-9-2
125-9-3
GB276-89
125-9-4
125-9-5
125-9-12
125-9-6
125-9-7
125-9-8
125-9-9
125-9-10
125-9-11
125-9
PARÇA ADI
DEBRİYAJ PİMİ
DEBRİYAJ AYIRICI BURÇ
CIVATA M6×25
RULMAN 6001)
YAY BASKI KAPAĞI
DEBRİYAJ YAYI
SEKMAN 20
DEBRİYAJ BALATA KAPAĞI
DEBRİYAJ BALATASI
DEBRİYAJ PLAKASI
DEBRİYAJ BASKI PARÇASI
TIRNAKLI RONDELA
DEBRİYAJ BALATA TAŞIYICI
DEBRİYAJ KOMPLE
PART NAME
MANDRIL,CLUTCH
DECLUTCH SEPRATE SLEEVE
BOLT M6×25
BEARINC(6001)
END COVER,CLUTCH
SPRING,CLUTCH
CIRCLIP 20
CENTRALSLEEVE.,CLUTCH
DRIVE FRICTION PLATE
DRIVEN FRICTION PLATE
CLUTCH PRESSURE PLATE
SPLINE WASHER
CLUTCH OUTER CASE ASSY
CLUTCH COMP
ADET (UNIT)
1
1
4
1
1
4
1
1
5
4
1
1
1
1
OIL PUMP
YAĞ POMPA GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-10-1
125-10-2
GB820-85
125-10-14
125-7.3
125-10-3
125-10-4
125-10-5
125-10-6
125-10
GB8159-85
125-10-12
125-10-13
125-10-9
125-10-10
125-10-11
125-10-7
125-10-8
GB819-85
GB819-85
GB3452.1-82
PARÇA ADI
YAĞ FİLTRESİ KOMPLE
YAĞ FİLTRE VALFİ
VİDA M5×12
YAY
YAĞ FİLTRE KAPAĞI
PİM
YAĞ FİLTRE KAPAK CONTASI
YAĞ FİLTRESİ GÖVDESİ
YAĞ FİLTRE DİŞLİSİ
YAĞ POMPASI KOMPLE
VİDA M4×12
YAĞ POMPA KAPAĞI
İÇ ROTOR
DIŞ ROTOR
YAĞ POMPASI YATAĞI
YAĞ POMPASI DİŞLİSİ
YAĞ POMPA DİŞLİ MİLİ
YAĞ POMPA DİŞLİ KAPAĞI
CIVATA M5×20
VİDA M6×30
O RİNG 9.4×2.4
PART NAME
OIL FILTER COMP
EX.TUBE,OIL
SCREW M5×12
SPRING,EX.TUBE
COVER,OIL FILTER
SPLIT PlN,OIL FILTER
GASKET,AIRFILTER COVER
OIL FILTER BODY
DRIVE GEAR
OlL PUMP ASSY
SCREW M4×12
OIL PUMP COVER
INNER ROTOR,OIL PUMP
OUTER ROTOR,OIL PUMP
OIL PUMP CASE
DRIVE GEAR,OIL PUMP
DRIVING SHAFT,01L PUMP
COVER,OIL PUMP GEAR
BOLT M5×20
SCREW M6×30
O-RING 9.4×2.4
ADET (UNIT)
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
CRANKCASE
KARTER GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-4-3
125-4-5
125-1-1
GB848-85
125-4-4
GB29.2-88
125-4-5
125-4-6
125-4-6
GB290-82
GB276-82
GB290-82
125-4.0.1-1
GB276-82
125-5-19
125-5-18
GB276-82
125-6-11
GB/T57825-1998
125-5-9
125-5-10
125-5-5
GB/T5787-1998
125-5-13
PARÇA ADI
CIVATA
KABLO TUTUCU
SOMUN M8×32
PUL 12.5× 2×22
SİLİNDİR SAPLAMASI B
CIVATA M6×28
SEKMAN φ15.5
HORTUM
PİM 10×14
İĞNELİ RULMAN (NKl523121)
RULMAN (6006)
İĞNELİ RULMAN (HK2110)
SAĞ KARTER
RULMAN (6204)
YAĞ KEÇESİ 20×34×7
SİLİNDİR SAPLAMASI A
RULMAN (6202Z)
DİŞLİ TUTUCU SAÇ
CIVATA M6×12
YAĞ KEÇESİ 34×50×7
PUL 12.5×1.5×20
CIVATA M12 ×1.5
CIVATA M6×50
BASKI PİMİ
PART NAME
CLUTCH CLIP BOLT
CLUTCH CABLE STAND
NUT M8×32
WASHER l2.5×2× 22
STUD B
BOLT M6×28
CLIP φ15.5
PIPE
DOWEL PIN 10×14
NEEDLE BEARING (NK152312)
BEARING (6006)
NEEDLE BEARING (HK2110)
R.CRANKCASE ASSY
REARlNG (6204)
0IL-SEAL 20×34 ×7
STUD A
BEARING (6202Z)
LOCATING PLATE,GEAR
BOLT M6×12
0IL SEAL 34×50×7
WASHER 12.5×1.5 ×20
DRAIN PLUG M12× 1.5
BOLT M6×50
PRESSING PIN BODY ASSY
ADET (UNIT)
1
1
4
4
2
2
2
1
4
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
1
1
1
9
1
CRANKCASE
KARTER GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-5-11
GB/T5787-1998
125-5-12
125-5-4
125-5-1
GB3452.1-82
125-5-2
GB/T5787-1998
GB290-82
125-5.0.1-1
125-5.0.1-2
125-5-20
GB/T5787-1998
125-5-3
PARÇA ADI
PUL 6.7×1×14.4
CIVATA M6×25
YAĞ KEÇESİ 14×28×7
YAĞ SÜZGECİ
SÜZGEÇ YAYI
O RİNG 35x 3
SÜZGEÇ KAPAĞI
CIVATA M6×95
İĞNELİ RULMAN (HKl01410)
SOL KARTER
KARTER CONTASI
KABLO TUTUCU
CIVATA M6 ×12
KAM MİL TUTUCU SAC
PART NAME
WASHER 6.7×1×14.4
BOLT M6×25
OIL SEAL 14×28 ×7
STRAINER ASSY,OIL FILTER
SPRING,OIL STRAINER
O-RING 35×3
COVER,OIL STRAINER
BOLT M6×95
NEEDLE BEARING (HKlOl410)
L.CRANKCASE ASSY
GASKET,CRANKCASE
CLAMP,CABLE
B0LT M6×12
POSH'ION PLAE,CAMSHAFT
ADET (UNIT)
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
CRANKSHAFT&PISTON&CONNECTING ROD
KRANK&PİSTON GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-7.2
125-7.2-2
125-7.2-3
125-7.2.1
125-7-6
125-7-5
127-7.2-1
125-7.1-1
125-7.1-2
GB276-82
125-7.1-6
125-7-1
Gb276-82
125-7-3
GB/T5787-1998
125-7.1
PARÇA ADI
PİSTON SEKMANI TAKIMI
SEKMAN 1
SEKMAN 2
YAĞ SEKMANI
PİSTON PİMİ TAHDİT SEKMANI
PİSTON PİMİ
PİSTON
KİLİT SOMUNU
PUL
KRANK RULMANI (63/28/P5)
KRANK
YARIM AY KAMA 25×14×4
KRANK RULMANI (63/28/P5/Z)
ZAMANLAMA DİŞLİSİ
CIVATA M1O×36
KRANK KOMPLE
PART NAME
PISTON RING COMP
PISTON RING 1
PISTON RING 2
OIL RING COMP
CLIP,PISTON PIN
PISTON PIN
PISTON
LOCKING NUT
DISHED WASHER
BEARING(63/28/P5)
CONNECTING ROD COMP
SEMICIRCLE EKEY 25×14×4
BEARING(63/28/P5/Z)
TIMING SPROCKET
BOLT M10×36
CRANKSHAFT CONNECTING-ROD ASSY
ADET (UNIT)
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
TRANSMISSION MECHANISM
TRANSMİSYON GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-8.1-6
125-8.2.1
125-8.2.1-2
125-8.1-4
125-8.1-5
125-8.2.1-4
125-8.2.1-3
125-8.2.1-1
125-8.1-6
125-8.2.1-5
125-8.1-7
125-8.2.2-6
125-8.2.2-10
125-8.2.2-7
125-8.2.2-2
125-8.2.2-8
125-8.2.2-4
125-8.2.2-5
125-8.2.2-1
125-8.2.2-9
125-8.2.2-3
125-8.2.2-11
125-2.2.0
125-2.2.1
PARÇA ADI
PUL 15.2×1×25
DİŞLİ M-2
DİŞLİ M-5
PUL
SEKMAN 20
DİŞLİ M-4
DİŞLİ M-3
KÜÇÜK DİŞLİ MİLİ
PUL 20× O.5×27
KÜÇÜK İLK HAREKET DİŞLİSİ
PUL 15×1×30
BÜYÜK İLK HAREKET DİŞLİSİ
BURÇ
PUL 16.5×0.5×24
DİŞLİ C-1
BURÇ
DİŞLİ C-3
DİŞLİ C-4
BÜYÜK DİŞLİ MİLİ
DİŞLİ C-5
DİŞLİ C-2
PUL 20 ×1×27
ÖN DİŞLİ
ÖN DİŞLİ KİLİDİ
PART NAME
THRUSTWASHERl5 2×1×25
GEAR M-2
GEAR M-5
SPACER WASHER
CIRCLIP
GEAR M-4
GEAR M-3
MAIN SHAFT
THRUST WASHER 20× 1×27
STARTING GEAR ASSY
THRUSTWASHER 15 ×1×30
COUNTERSHAFT STARTING GEAR
BUSH
THRUSTWASHER 16.5×0.5×24
GEAR C-1
BUSH
GEAR C-3
CEAR C-4
COUNTERSHAFT
GEAR C-5
GEAR C-2
THRUST WASHER 20×1×27
DRIVE SPROCKET
FIXING PLATE,DRIVE SPROCKET
ADET (UNIT)
1
1
1
3
4
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
TRANSMISSION MECHANISM
TRANSMİSYON GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
GB5787-1998
125-8.3-7
125-8.3-11
125-8.3.1
125-8.3-9
125-8.3-10
125-8.3-8
GB894.1-86
125-8.3-2
125-8.3-6
125-8.3-1
125-8.3-5
125-8.3-4
125-8.3-3
125-8.3-12
125-8.3.1-1
125-8.2.2-1
125-8.3
125-8.3-13
PARÇA ADI
CIVATA M6×10
PUL 12 2×1.0×18
SEKMAN 16
KICK DİŞLİ GAYD
YAY
PUL 16.2×1.O×18
KICK DİŞLİ GÖVDE
SEKMAN 20
PUL 20.2×0.5×27
KICK DİŞLİSİ
KICK MİLİ
YAY
GERİ DÖNÜŞ YAYI
PUL
PUL 16.2×1.0×24
KÜÇÜK DİŞLİ SETİ
BÜYÜK DİŞLİ SETİ
KICK MİLİ KOMPLE
KICK PEDALI (QD-9)
PART NAME
BOLT M6×10
WASHFRl2.2×l.0×18
CIRCLIP 16
RATCHET GUIDED PLATE ASSY
RATCHET SPRING
THRUST WASHER 16.2×1.0×18
STARTING RATCHET
ClRCLIP 20
THRUST WASHER 20.2×0.5×27
STARTING GEAR
STARTING SHAFT
SPRING,SEAT STARTING SHAFT
RETURN SPRING,STARTING SHAFT
COLLAR,STARTING SHAFT
WASHER l6.2×1.0×24
MAIN SHAFT ASSY
COUNTERSHAFT ASSY
STARTING SHAFT COMP
STARTING BAR COMP (QD-9)
ADET (UNIT)
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
GEARSHIFT MECHANISM
VİTES MİL GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-8-1
125-8-2
125-8-3
125-8-4
125-8-5
125-8-6
125-8-7
125-8-8
125-8-9
125-8-10
125-8-11
125-8-12
125-8-13
GB5783-86
GB93-87
125-8-14
125-8-15
125-8-16
125-8-17
125-8-18
GB5783-86
GB5783-86
125-8-19
125-8-20
PARÇA ADI
VİTES MİLİ KOMPLE
SEKMAN 12
VİTES MİL YAYI
VİTES MİL PLAKASI
VİTES MİLİ
GERİ DÖNÜŞ YAYI
PUL 14×0.5×20
SEKMAN 14
VİTES PEDALI (BT-8)
VİTES HİLAL MİLİ
VİTES HİLAL 1
VİTES HİLAL 2
VİTES HİLAL 3
CIVATA M6×25
PUL 6
VİTES YILDIZI
PİM 4×10
VİTES HİLAL GÖVDESİ
YAĞ KEÇESİ 14×22×5
VİTES MÜŞÜRÜ
CIVATA M6×20
CIVATA M6×20
GERGİ
GERGİ YAYI
PART NAME
GEARSHIFT LEVER COMP
CIRCLIP 12
SHIFT PLATE SPRING
SHIFT PLATE
SHTFT SHAFT ASSY
RETURN SPRING
WASHER 14×0.5 ×20
CIRCLlP 14
GEARSHIET PLATE(BT-8)
GEAR SHIFT FORK AXLE
GEARSHlFT FORK,RIGHT
MAIN AXLE FORK
GEARSHIFT FORK,LEFT
BOLT M6×25
WASHER 6
GEARSHIFT DRUM STOPPING PLATE
PIN 4×10
GEARSHIFT DRUM
OIL SEALl4×22×5
GEARSHIFT SWITCH COMP
BOLT M6×20
BOLT M6×20
LOCATING PLATE
SPRING,LOCATING PLATE
ADET (UNIT)
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
MAGNETO COMP
MANYETO GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-12
125-12-1
125-12-2
GB5783-86
GB5783-86
PARÇA ADI
MANYETO SETİ KOMPLE
ROTOR
STATÖR
VİDA M5×16
CIVATA M5×25
PART NAME
MAGNET0
MAGNET0 ROTOR ASSY
MAGNETOR STATOR ASSY
SCREW M5×16
BOLT M5×25
ADET (UNIT)
1
1
1
2
3
ELECTRIC STARTING MECHANISM
MARŞ MOTOR GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-11
125-6.0.1-2
125-6.0.1-1
125-6-3
125-6-2
125-6-4
GB5783-86
125-11-1
125-11-2
125-6.0.2
125-11-3
125-11-4
125-11-5
125-11-6
PARÇA ADI
MARŞ MOTORU
MARŞ DİŞLİ MİLİ
PİM 3×6
PUL 10.5×0.5 ×18
MARŞ MOTOR DİŞLİSİ 1
MARŞ MOTOR DİŞLİSİ 2
VİDA M8×18
MARŞ DİŞLİ GÖVDESİ
MARŞ DİŞLİ KAPAĞI
MARŞ DİŞLİSİ
YAY
KAPAK
PİM
MARŞ DİŞLİSİ KOMPLE
PART NAME
STARTING MOTOR ASSY
GEARSHAFT,CONNECTED
LOCATING PIN 3×6
WASHER lO.5×0.5×18
GEAR,CONNECTED,1
GEAR,CONNECTED,2
SCREW M8×18
HOUSING,STARTING CLUTCH
SIDE COVER,STARTING CLUTCH
STARTER SPROCKET
SPRING,ROLLER
CAP,SPRING
R0LLER
STARTER CLUTCH COMP
ADET (UNIT)
1
1
1
4
1
1
3
1
1
1
3
3
3
1
CARBURETOR
KARBÜRATÖR GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-13
125-13-1
125-13-2
125-13-3
125-13-4
125-13-5
125-13-6
125-13-7
125-13-8
GB3452.1-82
125-13-9
125-13-10
125-13-11
GB3452.1-82
125-13-12
125-13-13
125-13-14
125-13-15
125-13-16
125-13-17
125-13-19
125-13-20
125-13-21
125-13-22
PARÇA ADI
KARBÜRATÖR KOMPLE
GAZ PİSTONU
GAZ PİSTON PİMİ
SEKMAN
SEKMAN
GAZ PİSTONU GERİ DÖNÜŞ YAYI
CONTA
ÜST KAPAK
ÜST KAPAK KAPŞONU
O RİNG 30×1.5
HAVA AYAR VİDASI
HAVA AYAR VİDA YAYI
KARBÜRATÖR GÖVDESİ
O RİNG 3×1
PUL 3×0.5×5
AYAR YAYI
AYAR VİDASI
VİDA
VİDA
VİDA
ŞAMANDIRA VALFİ
SEKMAN
ŞAMANDIRA
ŞAMANDIRA PİMİ
PART NAME
CARBURETOR ASSY (PZ27)
AIR THROTTLE
NEEDLE,JET
“ E ”-CIRCLIP
“ V ”-CLIP
RETURN SPRING,AIR THR0TTLE
GASKET,UPPER COVER
UPPER COVER
TIGHTENING WIRE SLEEVE
O-RING 30×l.5
ADJUSTING SCREW,AIR THROTTIE
SPRING,ADJUSTING SCREW
CARBURETOR BODY
O-RING 3×1
WASHER 3×0 5×5
IDLE ADJUSTING SPRING
lDLE PIPE FOAM
MAlN BURNER,OIL
MAIN JET,FOAM
MAIN MEASURING HOLE
NEEDLE VALVE,FLOAT
HOOK,NEEDLE VALVE
FLOAT C0MP
FLOAT PIN
ADET (UNIT)
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
CARBURETOR
KARBÜRATÖR GRUBU
SIRA NO.
(REF.NO)
25
26
27
28
29
30
31
PARÇA NUMARASI
(PART NUMBER)
125-13-23
125-13-24
GB3452.1-82
125-13-25
125-13-26
125-13-27
125-13-28
PARÇA ADI
ŞAMANDIRA GÖVDE CONTASI
VİDA
O RİNG 4.5 ×1
ŞAMANDIRA GÖVDESİ
VİDA
SEKMAN
TAHLİYE HORTUMU
PART NAME
SEALING RING, FLOAT CHAMBER
DRAIN SCREW
0-RING 4.5×l
FLOAT CHAMBER
SCREW,FLOAT CHAMBER
PIPE CLIP
DRAIN PIPE
ADET (UNIT)
1
1
1
1
3
1
1

Benzer belgeler