model new-tech 2020 serıes

Yorumlar

Transkript

model new-tech 2020 serıes
POCKET WELTING AUTOMAT FOR
TROUSERS AND JACKETS
CEKET PANTOLON FLETO OTOMATI
MODEL NEW-TECH 2020 SERIES
♦
PART MANUAL ♦
PARÇA KATALOĞU
YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.
SIRA
PARÇA NO
NO
ARTICLE NO
ADET
PARÇA İSMİ
PART NAME
PIECE
1
2020.01.001
Şasi
Frame
1
2
2020.01.002
Tabla
Table Plate
1
3
2020.01.035
Fleto Saç
Plate
1
4
2020.01.003
Kontrol kutusu
Control Box
1
5
AB 286A5400DC1500
EFKA Kontrol kutusu
EFKA Control Box
1
6
67.1206.0.002
Ray
Rail
1
7
67.1121.0.520
Çiftli Valf Kütüğü
Base Plate 5/1
2
67.1122.0.520
İkili Valf Kütüğü
Base Plate 5/2
67.1123.0.520
Üçlü Valf Kütüğü
Base Plate 5/3
67.1124.0.520
Dörtlü Valf Kütüğü
Base Plate 5/4
67.1125.0.520
Beşli Valf Kütüğü
Base Plate 5/5
67.1126.0.520
Altılı Valf Kütüğü
Base Plate 5/6
67.1127.0.520
Yedili Valf Kütüğü
Base Plate 5/7
67.1128.0.520
Sekizli Valf Kütüğü
Base Plate 5/8
67.1129.0.520
Dokuzlu Valf kütüğü
Base Plate 5/9
67.1130.0.520
Onlu Valf Kütüğü
Base Plate 5/10
67.1221.0.320
Tekli Valf Kütük 3/1
Base Plate 3/1
67.1222.0.320
İkili Valf Kütüğü3/2
Base Plate 3/2
67.1223.0.320
Üçlü Valf Kütüğü3/3
Base Plate 3/3
67.1224.0.320
Dörtlü Valf Kütüğü3/4
Base Plate 3/4
67.1225.0.320
Beşli Valf kütüğü 3/5
Base Plate 3/5
67.1226.0.320
Altılı Valf kütüğü 3/6
Base Plate 3/6
67.1227.0.320
Yedili Valf Kütüğü 3/7
Base Plate 3/7
9
67.1220.0.320
Tekli Valf 3/2
Solenoid Valve 3/2
10
67.1120.0.520
Çiftli Valf 5/2
Solenoid Valve 5/2
11
2020.01.033
Plastik Takoz
Plastic Chock
4
12
2020.01.034
Tekerlek
Wheel
4
13
2020.01.035
Şalter
Power Switch
1
14
2020.01.036
Hava Tabancası
Air Gun
1
15
2020.01.037
Hava Saati
Air Regulator
1
16
2020.01.038
Ayak Kontrol Pedalı
Foot Pedal
1
17
67.1222.0.112
İnsiyatör
Sensor
2
8
GRUP 1
ŞASİ
GROUP 1
TABLE FRAME
1
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
GRUP 2
GROUP 2
PARÇA NO
ARTICLE NO
2020.02.001
2020.02.002
2020.02.004
2020.02.006
2020.02.008
2020.02.014
2020.02.009
2020.02.010
2020.02.011
67.3500.0.025
2020.02.007
625-Z2
608-Z
ISO 4762 M5x12
2020.02.005
ISO 4762
Hexagon Nut ISO 4032 - M6
2020.02.013
ISO 4762 M3x12
67.3514.0.025
2020.02.003
67.3504.0.025
2020.02.019
2020.02.018
2020.02.017
ISO 4762 M6x8
2020.02.012
67.3510.0.025
67.3509.0.025
ISO 4762 M3x5
67.0004.0.001
ISO 4762 M5x25
ISO 4762 M8x25
ISO 4762 M4x25
ISO 4762 M5x16
6801-Z
6600-Z
2020.02.024
2020.02.020
ISO 4762 M4x12
67.0022.0.001
67.0022.0.001.K
67.0025.0.001
ISO 4762 M4x30
67.1222.0.112
67.2462.0.553
67.3220.0.022
ISO 4762 M4x10
ISO 4762 M3x6
PARÇA İSMİ
Kütük
Piston Bağlama Kolu
Burç
Eksantrik Gövdesi
Mil Sabitleyici
Burç
Mil
Üst Burç
Sabitleme Kütüğü
Orta Bıçak Motoru
Eksantrik
Rulman 6
Rulman
M5 x 12 Vida
Eksantrik Hareket İletici
M3 x 3 Vida
M6 Somun
Faturalı Vida
M3 x 12 Vida
Piston Sabitleme Mili
Mil
Alt Burç
Conta
Yay
Bıçak Bağlama Kütüğü
M6 x 8 Vida
Mil
Mil Sabitleyici
Piston Sabitleyici
M3x5 Vida
Hava Girişi
M5 x 25 Vida
M8 x 25 Vida
M4 x 25 Vida
M5 x 16 Vida
Rulman
Rulman
Switch Bağlantı
Piston Bağlantı kütüğü
M4x12 Vida
12x5 Piston
12x5 Kare Piston
16x15 Piston
M4x30 Vida
İnsiyatör
Orta Bıçak
Orta Bıçak Kütük
M4x10 Vida
M3x6 Vida
ORTA BIÇAK GRUBU
CENTER KNIFE GROUP
PART NAME
ADET
PIECE
Holder
Cylinder mounting crank
Bushing
Eccentric body
Shaft fasten
Bushing
Shaft
Top bushing
Fasten holder
Center knife Motor
Eccentric
Bearing
Bearing
M5 x 12 screw
Eccentric motion
M3 x 3 screw
M6 Nut
Screw Bolt
M3 x 12 Screw
Bolt
Shaft
Lower Bushing
Washer
Spring
Knife Holder
M6 x 8 Screw
Shaft
Guide
Actuator
M3x5 Screw
Fitting
M5 x 25 Screw
M8 x 25 Screw
M4 x 25 Screw
M5 x 16 Screw
Bearing
Bearing
Switch Connection
Cylinder mounting holder
M4x12 Screw
12x5 Cylinder
12x5 K Cylinder
16x15 Cylinder
M4x30 Screw
Sensor
Center Knife
Center Knife Base
M4x10 Screw
M3x6 Screw
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
1
4
2
1
3
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
6
4
1
6
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
1
1
1
2
2
SIRA
NO
1
2
3
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
GRUP 3
GROUP 3
PARÇA NO
ARTICLE NO
2020.03.002
2020.03.001
2020.03.008
2020.03.004
2020.03.019
ISO 4762 M 3 x8
DIN 7984 - M3 x 10
DIN 7984 - M3 x 8
DIN 7984 - M5 x 16
Hexagon Thin Nut ISO 4035 - M5
2020.03.009
2020.03.010
2020.03.011
2020.03.012
2020.03.013
2020.03.014
2020.03.015
2020.03.016
2020.03.017
2020.03.020
51100
Hexagon Nut ISO 4034 - M10
DIN 7991 - M5 x 16
DIN 7984 - M4 x 18
2020.03.007
2020.03.005
67.1211.0.111
ISO 2009 - M2 x 5
DIN 7984 - M4 x 12
2020.03.023
2020.02.022
Sensör - M8x1.0 x 30
Washer DIN 125 - A 8.4
DIN 913 - M3 x 16-N
Hexagon Nut ISO 4032 - M3
M6 EyeBall
2020.03.024
DIN 444 - LA M6 x 35
67.0004.0.001
CF6R
Hexagon Nut ISO 4032 - M6
DIN 913 - M3 x 8
2020.02.23
67.0001.0.040-2
67.1814.0.008
67.0001.040-2
Hazır
PARÇA İSMİ
Ayak Hareket Mafsalı
Ayak Bağlantı
Ayak Baskı Sacı
Kulaklık Bağlama Kütüğü
Kulaklık Bağlama Kütüğü
M3 x 8 Vida
M3 x 10 Vida
M3 x 8 Vida
M5 x 16 Vida
M5 Somun
Ray Bağlantı Kütüğü
Üst Plaka
Taşıyıcı Kütük
Araba
Ray
Kılavuz
Hareket Mili Sabitleyici
Mil
Mil
Lazer Mili
Rulman
M10 Somun
M5 x 16 Vida
M4 x 18 Vida
Balta
Kulakçık
İnsiyatör
M2 x 5 Vida
M4 x 12 Vida
16 x 55 Cylinder
Rulman
M8 x 1.0 İnsiyatör
Pul
M3 x 16 Vida
M3 Somun
M6 Manda Gözü
Piston Mili
M6x35 Vida
Piston Hava Girişi
Rulman
M6 Somun
M3 x 8 Vida
Ayar Kütüğü
Lazer Kütüğü
Lazer Alt Kütüğü
Mil
Lazer
ORTA AYAK GRUBU
PATCH GUIDE GROUP
PART NAME
Patch Guide ball-joint
Patch guide mounting
Patch Guide Sheet
Slide Plate holder
Slide Plate holder
M3 x 8 Screw
M3 x 10 Screw
M3 x 8 Screw
M5 x 16 Screw
M5 Nut
Rail Connection holder
Upper Plate
Carrier holder
Carrier
Rail
Guide
Movable Shaft
Shaft
Shaft
Laser Shaft
Ball bearing
M10 Nut
M5 x 16 Screw
M4 x 18 Screw
Patch Guide
Slide Plate
Sensor
M2 x 5 Screw
M4 x 12 Screw
16 x 60Cylinder
Ball bearing
M8 x 1.0 Sensör
Washer
M3 x 16 Screw
M3 Nut
M4 x 8 Screw
Cylinder shaft
M6 x 35 Screw
Cylinder Air inlet
Ball bearing
M6 Nut
M3 x 8 Screw
Adjustment holder
Laser holder
Laser lower holder
Shaft
Laser
ADET
PIECE
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
4
2
1
2
1
5
10
1
1
1
1
2
2
1
1
1
2
1
3
2
1
1
3
3
3
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
GRUP 4
GROUP 4
PARÇA NO
ARTICLE NO
2020.04.008
2020.04.001
2020.04.004
2020.04.007
67.1304.0.003
67.0015.0.001
2020.04.005
2020.04.011
2020.04.003
2020.04.009
2020.04.010
DIN 7991 - M4 x 16
2020.04.006
32x16 piston
67.0004.0.001
ISO 2010 - M3 x 20
DIN 7984 - M5 x 30
2020.04.014
2020.04.013
DIN 976-1 -- M4 x 16
DIN 7984 - M5 x 18
2020.04.012
DIN 913 - M5 x 5
2020.04.002
DIN 7984 - M3 x 12
67.0015.0.002
ISO 4762 M5 x 16
ISO 4762 M8 x 20
ISO 4762 M5 x 40
PARÇA İSMİ
Mil Aparatı
Tabla
Kol Bağlantı Parçası
Mil
Bilezik
Hava Saati Bağlantı Aparatı
Kol
Kütük
Palet Sabitleyici
Sensör Bağlantı Aparatı
Mil
M4x16 Vida
Kol
32 x 16 Piston
Hava Girişi
M3x20 Vida
M5x30 Vida
Piston
Arka Piston Hareket İletici
M4x16 Vida
M5x18 vida
Kütük
M5x5 Vida
Araba
M3x12 Vida
Hava Saati
M5x16 Vida
M8x20 Vida
M5x40 Vida
KLAMER TAŞIMA GRUBU
CLAMP GROUP
PART NAME
Shaft apparatus
Table
Crank mounting attachment
Shaft
Collar
Air Regulator mounting apparatus
Crank
Holder
Belt fasten
Sensor mounting apparatus
Shaft
M4x16 Screw
Crank
32 x 16 Cylinder
Air inlet
M3 x 20 Screw
M5x30 Screw
Cylinder
Rear Cylinder conductor
M4x16 Screw
M5x18Screw
Holder
M5x5 Screw
Carrier
M3x12 Screw
Air regulator
M5x16 Screw
M8x20 Screw
M5x40 Screw
ADET
PIECE
2
1
2
2
4
1
1
4
1
1
2
8
1
2
4
2
4
1
1
1
1
2
2
1
2
1
6
4
2
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
GRUP 5
GROUP 5
PARÇA NO
ARTICLE NO
2020.05.004
2020.05.012
2020.05.015
67.5018.0.040
2020.05.007
2020.05.005
2020.05.013
2020.05.003
2020.011.0.007
67.1730.0.007
67.1738.0.007
2020.05.019
2020.05.002
2020.05.001
2020.05.006
2020.05.009
2020.05.010
2020.05.014
2020.05.019
2020.05.020
2020.05.021
2020.05.0222
2020.05.008
2020.05.020
2020.05.020
2020.05.017
2020.05.018
2020.05.018
DIN 7984 - M3 x 20
DIN 7984 - M4 x 12
ISO 7045 - M3 x 4
67.0010.0.001
DIN 6912 - M4 x 40
DIN 913 - M3 x 10-N
ISO 7045 - M2 x 4 - Z
DIN 7991 - M4 x 16
DIN 913 - M1.4 x 2.5
2020.05.011
DIN 913 - M5 x 5
2020.05.016
DIN 7984 - M5 x 20
PARÇA İSMİ
Hareketli Kol
Sabit Kol
Makara Bağlantı Kütüğü
Rulman
Burç
Mil
Burç
U kanal
Mil
Makara
Motor
Palet
Köşe Bıçak tabla
Şase Bağlantı Kütüğü
Motor Bağlama Kütüğü
Mil
Bıçak Kaldıraç
12 mm Bıçak Bağlama Kütüğü
10 mm Bıçak Bağlama kütüğü
14 mm Bıçak Bağlama Kütüğü
16 mm Bıçak Bağlama Kütüğü
18 mm Bıçak Bağlama Kütüğü
Bıçak Şapkası
12 mm Bıçak
10 mm Bıçak
14 mm Bıçak
16 mm Bıçak
18 mm Bıçak
M3x20 vida
M4x12 vida
M3x4 vida
Piston Hava Girişi
M4x40 vida
M3x10 vida
M2x4 vida
M4x16 vida
M1.4x2.5 vida
Mil Bağlantı Kütüğü
M5x5 vida
16x55 Piston
M5x20 vida
KÖŞE BIÇAK GRUBU
CORNER KNIFE SYSTEM
PART NAME
Moving crank
Fix crank
Roller mounting holder
Ball bearing
Bushing
Shaft
Bushing
U Groove
Shaft
Roller
Motor
Belt
Corner knife table
Frame mounting holder
Motor mounting holder
Shaft
Knife lever
12 mm Knife mounting holder
10 mm Knife mounting holder
14 mm Knife mounting holder
16 mm Knife mounting holder
18 mm Knife mounting holder
Knife cap
12 mm Knife
10 mm Knife
14 mm Knife
16 mm Knife
18 mm Knife
M3x20 screw
M4x12 screw
M3x4 screw
Cylinder air inlet
M4x40 screw
M3x10 screw
M2x4 screw
M4x16 screw
M1.4x2.5 screw
Shaft mounting holder
M5x5 screw
16x55 cylinder
M5x20 screw
ADET
PIECE
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
2
2
4
4
4
4
2
3
8
1
4
2
6
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
PARÇA NO
ARTICLE NO
26.0058.002
67.5009.0.040
67.5010.0.040
67.5012.0.040
67.5011.0.040
67.5015.0.040
67.5023.0.040
67.5024.0.040
67.5008.0.040
67.5025.0.040
67.5043.0.040
67.0010.0.001
67.5003.0.040
67.5004.0.040
67.5005.0.040
67.5007.0.040
67.5006.0.040
67.5001.0.010
67.5001.0.012
67.5001.0.014
67.5001.0.016
67.5001.0.018
67.5001.0.020
675001.0.024
67.2047.1.001
67.2048.1.001
67.2049.1.001
67.2050.1.001
67.2047.1.002
67.2048.1.002
67.2049.1.002
67.2050.1.002
67.1729.0.007
67.5001.1.020
67.5002.0.010
67.5002.0.012
67.5002.0.014
67.5002.0.016
67.5002.0.018
67.5002.0.020
67.5002.0.024
67.5022.0.040
67.5002.0.040
67.5018.0.040
ISO 10642 - M4 x 16
2020.04.048
2020.04.049
67.5048.0.040
67.5040.0.040
PARÇA İSMİ
16x20 Kare piston
Piston Arka Bağlantı kütüğü
Yan Kütük
Piston Bağlantı Kütüğü
Üst Kulak
Mil
Hareket Kütüğü
Burç
Bıçak Hareket Kütüğü
Rulman
Segman
Hız Ayarlı Hava Girişi
Mil
Bıçak Mil Burcu
Sönümleyici
Mil
Kılavuz
Sağ Bıçak Kütüğü 10 mm
Sağ Bıçak Kütüğü 12 mm
Sağ Bıçak Kütüğü 14 mm
Sağ Bıçak kütüğü 16 mm
Sağ Bıçak Kütüğü 18 mm
Sağ Bıçak kütüğü 20 mm
Sağ Bıçak Kütüğü 24 mm
10-12 mm Sol Bıçak
14-16 mm Sol Bıçak
18-20 mm Sol Bıçak
22-24 mm Sol Bıçak
10-12 mm Sağ Bıçak
14-16 mm Sağ Bıçak
18-20 mm Sağ Bıçak
22-24 mm Sağ Bıçak
Köşe Bıçak Şapkası
Orta Bıçak kütüğü
Sol Bıçak Kütüğü 10 mm
Sol Bıçak Kütüğü 12 mm
Sol Bıçak Kütüğü 14 mm
Sol Bıçak Kütüğü 16 mm
Sol Bıçak Kütüğü 18 mm
Sol Bıçak Kütüğü 20 mm
Sol Bıçak Kütüğü 24 mm
16x70 Piston
Makara
Rulman
M4x16 vida
Bıçak Ayar Kapağı
Bıçak Ayar Kapağı
Alt Kulak
Piston Arka Bağlantı kütüğü
PART NAME
16 x20 Cylinder
Cylinder rear mounting holder
Side holder
Cylinder mounting holder
Upper
Shaft
Moving holder
Bushing
Knife moving holder
Bearing
Clip
Speed adjust air inlet
Shaft
Knife shaft bushing
Plastic holder
Shaft
Guide
Right knife holder 10 mm
Right knife holder 12 mm
Right knife holder 14 mm
Right knife holder 16 mm
Right knife holder 18 mm
Right knife holder 20 mm
Right knife holder 24 mm
10-12 mm Left Knife
14-16 mm Left Knife
18-20 mm Left Knife
22-24 mm Left Knife
10-12 mm Right Knife
14-16 mm Right Knife
18-20 mm Right Knife
22-24 mm Right Knife
Corner knife cap
Center knife holder
Left Knife holder 10 mm
Left Knife holder 12 mm
Left Knife holder 14 mm
Left Knife holder 16 mm
Left Knife holder 18 mm
Left Knife holder 20 mm
Left Knife holder 24 mm
16x70 Cylinder
Bobbin
Bearing
M4x16 Screw
Knife adjusting cap
Knife adjusting cap
Lower holder
Cylinder rear mounting holder
ADET
PIECE
4
1
2
2
1
4
2
9
2
5
5
8
6
12
6
6
6
2
6
6
6
2
2
2
2
2
16
6
6
1
1
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
67.5021.0.040
67.5017.0.040
67.5019.0.040
67.5020.0.040
67.1737.0.007
67.5016.0.040
67.1738.0.007
67.5030.0.040
67.1730.0.007
67.5031.0.040
67.1751.0.007
67.5051.0.040
Mil
Ana Plaka
Palet Uç Kısım Bağlantı Kütüğü
Palet Motor Tarafı Bağlantı Kütüğü
Motor Bağlantı Aparatı
Şasi Bağlantı Kütüğü
Motor
Kasnak Pimi
Dişli
Kasnak İç Burç
Motor Dişlisi
Palet
GRUP 5-1
EĞİK KÖŞE BIÇAK GRUBU
GROUP 5-1
CORNER KNIFE GROUP FOR
SPLIT NEEDLE BAR SYSTEM
Shaft
Main plate
Belt front part mounting holder
Belt motor part mounting holder
Motor mounting apparatus
Frame mounting holder
Motor
Pulley pin
Gear
Pulley bushing
Motor gear
Belt
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
SIRA
NO
PARÇA NO
ARTICLE NO
PARÇA İSMİ
PART NAME
ADET
PIECE
1
2
3
4
5
6
7
2020.06.003
2020.08.023
2020.08.008
2020.06.005
2020.06.006
2020.06.010
2020.08.011
Piston Bağlantı Aparatı
Mil
Bağlantı Kütüğü
Kol Bağlantı Kısmı
Klamer Kolu
Pul
Faturalı Pim
Cylinder mounting apparatus
Shaft
Mounting holder
Crank mounting part
Clamp crank
Washers
Rabbet pin
1
1
1
1
1
2
1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
2020.08.006
67.0004.0.001
2020.06.007
2020.06.002
2020.06.004
2020.08.012
2020.08.001
DIN 7984
DIN 7984
DIN 7984
DIN 913
2020.08.008-1
ISO 4762
ISO - 4036
ISO 7045
ISO - 4036
ISO 7091
ISO - 4036
2020.06.011
ISO 4762
2020.06.009-1
Baskı Kolu vidası
Piston Hava Girişi
Klamer Kütük
Klamer Sacı
Klamer Baskı Kolu
Klamer Baskı Aparatı
Üst Yay Sacı
M3x14 Vida
M4x14 Vida
M6x14 Vida
M4x10 Vida
Klamer Kolu Pistonu
M3x25 Vida
M3 Somun
M3x6 Vida
M4 Somun
Pul
M5 Somun
Piston Üst Plaka
M3x12 Vida
Piston
Pressing crank screw
Cylinder air inlet
Clamp holder
Clamp plate
Clamp Pressing crank
Clamp pressing apparatus
Upper spring plate
M3x14 Screw
M4x14 Screw
M6x14 Screw
M4x10 Screw
Clamp crank cylinder
M3x25 Screw
M3 But
M3x6 Screw
M4 Nut
Washer
M5 Nut
Cylinder upper plate
M3 x 12 Screw
Cylinder
1
4
1
1
1
1
1
6
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
2
1
GRUP 6
GROUP 6
SAĞ KLAMER GRUBU
RIGHT CLAMP GROUP
SIRA
NO
1
2
4
5
6
7
8
9
10
GRUP 7
GRUP 7
PARÇA NO
ARTICLE NO
2020.07.001
67.1203.0.002
2020.07.003
2020.07.004
2020.07.005
67.1214.0.002
2020.07.002
67.1321.0.003
ISO 4762
PARÇA İSMİ
BERGER LAHR Klamer Motor
Makara
Palet
Bağlantı Kütüğü
Mil
Makara
Motor Bağlantı Levhası
Palet Sabitleyici
M5X20 Vida
KLAMER MOTOR
CLAMP MOTOR
PART NAME
BERGER LAHR Clamp Motor
Pulley
Belt
Mounting holder
Shaft
Pulley
Motor Mounting Plate
Palette Holder
M5x20 Screw
ADET
PIECE
1
1
1
1
1
1
1
2
2
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
26
27
28
29
GRUP 8
GROUP 8
PARÇA NO
ARTICLE NO
2020.08.022
2020.08.008
2020.08.012
2020.06.002
2020.08.001
2020.08.011
2020.08.007
2020.06.004
2020.06.006
2020.06.005
2020.06.003
2020.08.023
67.0004.0.001
DIN 7984 - M3 x 14
DIN 7984 - M4 x 14
DIN 7984 - M5 x 14
DIN 913 - M4 x 10-N
2020.08.006
2020.08.008-1
Hexagon Nut ISO - 4036 - M5
2020.06.010
Hexagon Nut ISO - 4036 - M4
2020.06.012
ISO 4762 M3 x 30 --- 30N
Hexagon Nut ISO - 4036 - M3
2020.06.009-1
ISO 7045 - M3 x 6
2020.06.011
ISO 4762 M3 x 12
2020.06.009-1
ISO 7045 - M3 x 6 - Z --- 6N
2020.06.011
ISO 4762 M3 x 12 --- 12N
PARÇA İSMİ
PART NAME
Klamer Kütüğü
Clamp holder
Kütük
Holder
Klamer Baskı Kolu
Clamp pressing crank
Klamer sacı
Clamp
Klamer Yay Sacı
Clamp Spring plate
Pim
Pin
Pul
Washer
Kol
Crank
Klamer Kolu
Clamp crank
Kol Ayar Kütüğü
Crank adjustment holder
Piston Tepki Aparatı
Cylinder Reaction Part
Mil
Shaft
Piston Hava Girişi
Cylinder air inlet
M3x14 Vida
M3x14 Screw
M4x14 Vida
M4x14 Screw
M5x14 Vida
M5x14 Screw
M4x10 Vida
M4x10 Screw
Kol Bağlantı Vidası
Crank mounting screw
Piston
Cylinder
M5 somun
M5 Nut
Sac Destek Pulu
Plate Nuts
M4 Somun
M4 Nut
Burç
Bushing
M3x30 vida
M3x30 Screw
M3 somun
M3 Nut
Piston
Cylinder
M3x6 Vida
M3x6 Screw
Piston Kapağı
Cylinder cap
M3x12 Vida
M3x12 Screw
Piston 15x10
15x10 Cylinder
M3x6 Yıldız başlıklı vida M3x6 Screw
Piston Kapağı
Cylinder Cover
M3x12 Vida
M3x12 Screw
SOL KLAMER GRUBU
LEFT CLAMP GROUP
ADET
PIECE
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
6
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
2
1
2
1
2
1
2
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
GRUP 9
GROUP 9
PARÇA NO
ARTICLE NO
2020.09.001
67.3304.0.023
ISO - M3 x 14
ISO - M5 x 8
67.3310.0.023
67.3302.0.010
67.3302.0.012
67.3302.0.014
67.3302.0.016
67.3302.0.018
67.3302.0.020
67.3302.0.022
67.3302.0.024
67.3300.0.016
67.3300.0.018
67.3300.0.020
67.3300.0.022
67.3300.0.024
67.3300.0.026
67.3300.0.028
67.3300.0.030
67.3300.0.034
67.3306.0.017
67.3306.0.018
67.3306.0.020
67.3306.0.022
67.3306.0.024
67.3306.0.026
67.3306.0.028
67.3306.0.034
67.3309.0.010
67.3309.0.012
67.3309.0.014
67.3309.0.016
67.3309.0.018
67.3309.0.020
67.3309.0.022
67.3309.0.024
67.3309.0.028
67.3309.0.030
67.3307.0.023
67.3308.0.023
ISO 10669
ISO 4762 M4x12
ISO 4762 M4x10
ISO 4762 M3x5
PARÇA İSMİ
Piston
Piston Alt Kısmı
M3x4 Vida
M5x8 Vida
Piston Sabitleme aparatı
Yaylı L Bıçak 16 mm
Yaylı L Bıçak 16 mm
Yaylı L Bıçak 18 mm
Yaylı L Bıçak 20 mm
Yaylı L Bıçak 22 mm
Yaylı L Bıçak 24 mm
Yaylı L Bıçak 28 mm
Yaylı L Bıçak 34 mm
U Bıçak 16 mm
U Bıçak 18 mm
U Bıçak 20 mm
U Bıçak 22 mm
U Bıçak 24 mm
U Bıçak 26 mm
U Bıçak 28 mm
U Bıçak 30 mm
U Bıçak 34 mm
L Bıçak 17 mm
L Bıçak 18 mm
L Bıçak 20 mm
L Bıçak 22 mm
L Bıçak 24 mm
L Bıçak 26 mm
L Bıçak 28 mm
L Bıçak 34 mm
Kumaş Açıcı 10 mm
Kumaş Açıcı 12 mm
Kumaş Açıcı 14 mm
Kumaş Açıcı 16 mm
Kumaş Açıcı 18 mm
Kumaş Açıcı 20 mm
Kumaş Açıcı 22 mm
Kumaş Açıcı 24 mm
Kumaş Açıcı 28 mm
Kumaş Açıcı 30 mm
L Bağlantısı
Açıcı Sabitleme
M4 Pul
M4x12 Vida
M4x10 Vida
M3x5 Vida
İPLİK YAKALAMA GRUBU
NEEDLE THREAD TAKE UP
MECHANISM
PART NAME
Cylinder
Cylinder Bottom
M3x4 Screw
M5x8 Screw
Cylinder Fixed Part
Stringed L Knife 16 mm
Stringed L Knife 18 mm
Stringed L Knife 20 mm
Stringed L Knife 22 mm
Stringed L Knife 24 mm
Stringed L Knife 26 mm
Stringed L Knife 28 mm
Stringed L Knife 34 mm
U Knife 16 mm
U Knife 18 mm
U Knife 20 mm
U Knife 22 mm
U Knife 24 mm
U Knife 26 mm
U Knife 28 mm
U Knife 30 mm
U Knife 34 mm
L Knife 17 mm
L Knife 18 mm
L Knife 20 mm
L Knife 22 mm
L Knife 24 mm
L Knife 26 mm
L Knife 28 mm
L Knife 34 mm
Cloth Opener 10 mm
Cloth Opener 12 mm
Cloth Opener 14 mm
Cloth Opener 16 mm
Cloth Opener 18 mm
Cloth Opener 20 mm
Cloth Opener 22 mm
Cloth Opener 24 mm
Cloth Opener 28 mm
Cloth Opener 30 mm
Holder
Guide
M4 Washer
M4x12 Screw
M4x10 Screw
M3x5 Screw
ADET
PIECE
1
1
4
1
1
1
1
1
1
3
3
2
1
2
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
15
16
18
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31
32
33
34
35
GRUP 10
GROUP 10
PARÇA NO
ARTICLE NO
2020.10.006
2020.10.002
2020.10.004
2020.10.003
2020.10.012
2020.10.001
2020.10.005
67.0016.0.008
67.0029.1.001
67.0016.0.010
2020.10.011
2020.10.007
DIN 7984 - M8 x 30
DIN 7984 - M8 x 40
DIN 1587 - M8x1.0
DIN 7984 - M10 x 40
DIN 1587 - M10x1.0
Washer DIN 125 - A 8.4
2020.10.009
DIN 7984 - M8 x 50
DIN 1587 - M8
2020.10.014
DIN 1587 - M10
ISO 4017 - M10 x 50
ISO 4017 - M10 x 55
Washer DIN 126 - 11
DIN 7984 - M8 x 45
67.0010.0.001
2020.10.010
67.3702.0.027
ISO 7045 - M3 x 4
2020.10.013
PARÇA İSMİ
Lama
İstif Borusu
İstif Borusu
İstif Borusu
Sıkma Bileziği
İstifleme Sacı ve Profilleri
İstifleme Borusu
M8 Mandagözü
25x100 piston
M10 Mandagözü
Switch Bağlama Köşebendi
Piston Bağlama Aparatı
M8x30 Vida
M8x40 Vida
M8 Somun
M10 x 40 Vida
M10 Somun
Pul
Plastik Teker
M8x50 Vida
M8 Somun
20x50 Piston
M10 Somun
M10x50 Vida
M10x50 Vida
Pul
M8 x 45 Vida
Hava Girişi
Hava Girişi
İstifleme switchi
M3 x 4 Vida
Sünger
BASİT İSTİFLEME
BASIC STACKER
PART NAME
Metal Sheet
Stacker tube
Stacker tube
Stacker tube
Tightening collar
Stacker plate and profile
Stacker tube
M8 Ball Joint
25x100 Cylinder
M10 Eyebolt
Switch mounting bracket
Cylinder mounting apparatus
M8x30 Screw
M8x40 Screw
M8 Nut
M10 x 40 Screw
M10 Nut
Washer
Plastic Wheel
M8x50 Screw
M8 Nut
20x50 Cylinder
M10 Nut
M10x50 Screw
M10x50 Screw
Washer
M8 x 45 Screw
Air inlet
Air inlet
Pneumatic Switch
M3 x 4 Screw
Foam rubber
ADET
PIECE
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
3
1
1
2
1
3
2
1
3
1
4
1
1
2
1
GRUP 10-1
STANDART İSTİFLEME
GROUP 10-1
UNIVERSAL STACKER
SIRA
NO
1
2
3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
GRUP 10-1
GROUP 10-1
PARÇA NO
ARTICLE NO
67.3700.0.027
03.8302.0.020
03.8872.0.002
67.3701.0.027
03.8002.6.015
03.8002.3.015
03.8002.3.050
67.3702.0.027
67.0004.0.001
67.3704.0.027
03.8002.3.020
67.3705.0.027
67.3706.0.027
67.3707.0.027
67.3708.0.027
03.8002.8.020
03.8872.8.002
67.0016.0.010
67.0019.0.001
67.0011.0.002
67.0011.0.003
67.3709.0.027
67.3710.0.027
67.3711.0.027
03.8002.4.012
67.3712.0.027
67.3713.0.027
67.3714.0.027
03.8002.5.010
67.0020.0.010
67.3715.0.027
67.0018.0.008
67.3716.0.027
67.0020.0.001
PARÇA İSMİ
STANDART İSTİFLEME
UNIVERSAL STACKER
PART NAME
Base Plate
Screw M10x20
Washer M10
Frame
Screw M6x15
Screw M3x15
Screw M3x50
Valve
Fitting 5/4
Set Screw
Screw M3x20
Valve
Set Screw
Set Screw
Set Screw
Screw M8x20
Washer M8
Clevis 10mm
Cylinder 25/50
Flow Control 1/8-4
Joint 1/8
Bushing
Bracket
Washer M6
Screw M4x12
Swing Arm
Shaft
Shaft
Screw M5x10
Arm
Bolt
Clevis 8mm
Bolt
Cylinder 25/100
ADET
PIECE
GRUP 10-2
STANDART İSTİFLEME
GROUP 10-2
UNIVERSAL STACKER
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
GRUP 10-2
GROUP 10-2
PARÇA NO
ARTICLE NO
67.3800.0.028
67.0011.0.002
67.0011.0.003
67.0021.0.001
67.3801.0.028
67.3802.0.028
67.3803.0.028
67.3804.0.028
03.8002.6.015
67.3805.0.028
03.8702.8.007
67.3806.0.028
03.8002.5.010
67.3807.0.028
67.3808.0.028
03.8872.8.002
03.8002.8.020
03.8002.5.010
67.3809.0.028
67.3810.0.028
67.0019.0.001
67.0016.0.010
67.3811.0.028
03.8002.6.006
67.3812.0.028
03.8002.5.010
67.3813.0.028
03.8002.6.010
67.3814.0.028
67.3815.0.028
03.8872.5.004
67.3702.0.027
67.3817.0.028
03.8002.3.020
67.3818.0.028
67.3819.0.028
03.8002.4.012
03.8412.5.006
67.3820.0.028
67.0016.0.008
67.0020.0.010
PARÇA İSMİ
PART NAME
Arm Shaft
Flow Control 1/8-4
Joint 1/8
Cylinder 20/160
Valve
Clamp Bar
Bolt
Cover Plate
Screw M6x15
Nut M8 Closed
Nut M8
Clamp Bar
Screw M5x10
Set Collar
Sleeve
Washer M8
Screw M8x20
Screw M5x10
Set Collar
Shaft
Cylinder 25/50
Clevis 10MM
Stirrup
Screw M6x6
Shaft
Screw M5x10
Bushing
Screw M6x10
Square
Bushing
Washer M16
Valve
Fitting 5/4
Screw M3x20
Bracket
Shaft
Screw M4x12
Screw M5x6
Clamp Arm
Ball joint 8 mm
Arm
STANDART İSTİFLEME
UNIVERSAL STACKER
ADET
PIECE
GRUP 10-3
GROUP 10-3
STANDART İSTİFLEME BAĞLANTI
KOLU
UNIVERSAL STACKER CONNECTOR
ARM
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
GRUP 10-3
GROUP 10-3
PARÇA NO
ARTICLE NO
67.3900.0.029
67.3901.0.029
67.3902.0.029
67.3903.0.029
03.8002.6.015
67.3904.0.029
67.3905.0.029
67.3906.0.029
67.3907.0.029
67.3908.0.029
PARÇA İSMİ
STANDART İSTİFLEME
BAĞLANTI KOLU
UNIVERSAL STACKER
CONNECTOR ARM
PART NAME
Stacker Clamp
Plate
Screw
Set Collar
Stop
Stopper
Arm
Screw M8x40
Pin
Arm Positioner
ADET
PIECE
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
GRUP 11
GROUP 11
PARÇA NO
ARTICLE NO
67.2602.0.016
67.2601.0.016
67.2600.0.016
67.0017.0.001
67.2607.0.016(delikli)
ISO 4762 M4 x 20 --- 20N
2020.11.001
PARÇA İSMİ
Gövde
Hava Kapatıcı
Faturalı Vida
Piston 16x50
Piston Bağlantısı
M4x20 Vida
Hava Borusu
VAKUM SİSTEMİ
VACUUM SYSTEM
PART NAME
Body
Air switch
Spacer screw
Cylinder 16x50
Cylinder mounting
M4x20 Screw
Air Tube
ADET
PIECE
1
1
1
1
1
1
1
SIRA
NO
PARÇA NO
ARTICLE NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31
32
67.2400.0.014
67.2417.0.014
67.2415.0.014(kısa)
67.2406.0.014
67.2419.0.014(KISA)
2020.12.001
67.2428.0.014
67.2404.0.014(küçük)
67.2405.0.014(GENİŞLİK 60MM)
67.2430.0.014 (UZUN)
67.2430.0.014DİŞLİ
67.2411.0.015
67.2410.0.015
67.2408.0.014
67.2412.0.014(72mm)
67.2414.0.014(72mm)
67.2047.2.002
67.2047.2.001
67.2425.0.014
67.2426.0.014
67.2422.0.014
67.2438.0.014
ISO 4762 M4 x 20
ISO 4762 M5 x 20
67.2440.0.014
67.2440.0.014.
ISO 10642 - M4 x 16
161.500.555
Hexagon Nut ISO - 4036 - M4
ISO 4026 - M4 x 10-C
ISO 10642 - M4 x 12
33
67.2432.0.014
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
50
51
52
67.2434.0.014
67.2436.0.0014
67.2435.0.014
67.0022.0.001
ISO 7380 - M3 x 6
piston hava girişi
Washer ISO 7091 - 5
ISO 4766 - M6 x 30-N
Hexagon Nut ISO - 4033 - M6 - W
Hexagon Nut ISO - 4036 - M6 - C
ISO 7436 - M4 x 20
ISO 4762 M4 x 12
GRUP 12
GROUP 12
67.0022.0.001
608 2z
67.2431.0.014
ISO 4762 M4 x 25
PARÇA İSMİ
Tela Gövde Sacı
Kütük
Bıçak Kütüğü
Mil
Piston Kütüğü
Burç
Gövde
Tela Alt Sacı
Tela Üst Sacı
Dişli Mil
Dişli
Mil
Mil Bağlantı
Mil
Ön Saç
Üst Sac
U Bıçak
Bıçak T
Teflon Burç
Gövde
Rulo Fiber
piston Kütüğü
M4x20 Vida
M5x20 Vida
Vakum Ağzı
Vakum Borusu
M4x16 vida
Piston 16x15
M4 Pul
M4 x10 vida
M4x12 Vida
Dişli Piston Bağlantı
Gövdesi
Mil
Dayama
Dişli
12x5 Piston
M3x6 Vida
Piston Hava Girişi
Pul
M6x30
M6 Pul
M6 pul
M4x20 Vida
M4x12 Vida
12x5 Piston
Rulman
Kılavuz
M4x25 Vida
TELA VERME VE
KESME SİSTEMİ
TAPE FEEDING AND
CUTTING SYSTEM
PART NAME
ADET
PIECE
Fleece body plate
Holder
Knife holder
Shaft
Cylinder holder
bushing
Body
Tape lower plate
Tape Upper plate
Feed dog shaft
Feed dog
Shaft
Shaft mounting
Shaft
Front plate
upper plate
U Knife
T Knife
Teflon bushing
Body
Role fiber
Cylinder holder
M4x20 screw
M5x20 screw
Vacuum opening
Vacuum tube
M4x16 screw
Cylinder 16x15
M4 nut
M4 x10 screw
M4x12 screw
2
2
1
2
1
4
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
16
1
1
1
4
1
1
2
2
Cylinder mounting body
1
Shaft
Support
Feed dog
12x5 Cylinder
M3x6 screw
Cylinder air inlet
Washer
M6x30 Screw
M6 Nut
M6 Nut
M4x20 screw
M4x12 screw
12x5 Cylinder
Ball bearing
Guide
M4x25 Screw
1
1
1
1
8
4
3
1
2
1
1
1
1
1
1
1
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
GRUP 12-1
GROUP 12-1
PARÇA NO
ARTICLE NO
67.2702.0.017
67.2700.0.017
67.2704.0.017
67.2705.0.017
67.2703.0.017
67.2708.0.017
ISO 10642 - M4 x 16 --- 16N
ISO 4762 M6 x 20 --- 20N
ISO 4762 M5 x 20 --- 20N
PARÇA İSMİ
Çember
Fiber Gövde
Mil Sabitleme Aparatı
Alt Mil
Üst Mil
Üst mil Kütüğü
M4x16 Vida
M6x20 Vida
M5x20 Vida
TELA TAKMA SİSTEMİ
TAPE FEEDER
ASSEMBLY SYSTEM
PART NAME
Plastic Disc
Fiber body
Shaft fasten apparatus
Lower shaft
Upper shaft
Upper shaft holder
M4x16 Screw
M6x20 Screw
M5x20 Screw
ADET
PIECE
1
1
1
1
1
1
2
1
2
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
GRUP 13
GROUP 13
PARÇA NO
ARTICLE NO
2020.13.001
2020.13.008
2020.13.003
2020.13.005
2020.13.007
2020.13.004
2020.13.002
2020.13.006
GR 42X25
ISO 15 ABB - 026 - 8,SI,NC,8_68
2020.13.015
16X25PİSTON MONTAJI
2020.13.011
2020.13.014
Washer ISO 7091 - 5
ISO 4762 M5 x 20 --- 20N
ISO 10642 - M3 x 8 --- 8N
67.2803.0.018
67.2811.0.018
2020.02.022
2020.13.012
ISO 4026 - M4 x 5-C
ISO 4762 M4 x 10 --- 10N
2020.13.010
ISO 4762 M5 x 50 --- 50N
67.1211.0.114
ISO 10642 - M4 x 12 --- 12N
PARÇA İSMİ
Kütük
Sensör Bağlantı Kütüğü
Dişli Bağlantı Kütüğü
Dişli Ara Kütük
Şasi Sabitleme Kütüğü
Dişli Kütüğü
Piston Sabitleme Aparatı
Tekerlek
Ausroller Motoru
Rulman
Mil
16x25 Piston
Çatal Mandagözü
Plastik
Pul
M5x20 Vida
M3x8 Vida
Motor Dişli
Alt Dişli
Rulman
Pim
M4x5 Setskur
M4x10 Vida
Palet
M5x50 Vida
Sensör
M4x12 Vida
AUSROLLER SİSTEMİ
ROLLER SYSTEM
PART NAME
Base
Sensor mounting Base
Gear mounting Base
Gear intermediate Base
Frame Fixed Base
Gear Base
Cylinder Connection Part
Wheel
Roller Motor
Bearing
Shaft
16x25 Cylinder
U Eye Bolt
Plastic
Plain Washer
M5x20 Screw
M3x8 Screw
Motor Pulley
Lower Pulley
Bearing
Pin
M54x5 Socket Screw
M4x10 Screw
Belt
M5x50 Screw
Sensor
M4x12 Screw
ADET
PIECE
1
1
1
1
1
1
1
2
1
2
1
1
1
2
1
1
4
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
SIRA
NO
PARÇA NO
ARTICLE NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2020 kafa
Efka Dc 1500 Motor
2020.01.032
67.1222.0.112
67.3261.0.022
67.3257.0.02267.3262.0.022
67.3257.0.022
67.3200.0.032
67.3217.0.022
67.3216.0.022
67.1211.0.115
67.3201.0.022
67.3202.0.022
67.3203.0.022
67.3206.0.022
67.3207.0.022
M5-375
67.0018.0.001
20
67.0010.0.001
21
67.3212.0.010
67.3212.0.012
67.3212.0.014
67.3212.0.016
67.3212.0.018
67.3212.0.020
67.3212.0.022
67.3212.0.024
67.3002.0.021
67.3213.0.022
ISO 10642 - M4 x 12
ISO 10642 - M4 x 10
ISO 4762 M3 x 8
67.3208.0.010
67.3208.0.012
67.3208.0.014
67.3208.0.016
67.3208.0.018
67.3208.0.020
67.3208.0.022
67.3208.0.024
ISO 4762 M3 x 5
67.3218.0.022
ISO 10642 - M4 x 16
ISO 4762 M3 x 6
ISO 4762 M8 x 16
67.3602.0.026
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
PARÇA İSMİ
Standart Dikiş Kafası
Efka DC 1500 Motor
Sensör Kütüğü
İnsiyatör
Motor Dişlisi
Gövde Bağlantı Sacı
Kafa Dişlisi
Motor Bağlantı Sacı
Ön Kapak
Bağlantı Kütüğü
Fotosel Bağlantı Aparatı
Fotosel
Kafa Ön Ayak Vidası
Kafa Arka Ayak Vidası
Kafa Arka Ayak Vidası
Volant Sabitleyicisi
Kafa Dişlisi
Kayış
İptal Sistemi Pistonu 16x10
Hız Ayarlı Piston Hava
Girişleri
Plaka 10 mm
Plaka 12 mm
Plaka 14 mm
Plaka 16 mm
Plaka 18 mm
Plaka 20 mm
Plaka 22 mm
Plaka 24 mm
Elmas Bıçak
Alt Bıçak
M4x12 Vida
M4x10 Vida
M3x8 Vida
İğne Bağı 10 mm
İğne Bağı 12 mm
İğne Bağı 14 mm
İğne Bağı 16 mm
İğne Bağı 18 mm
İğne Bağı 20 mm
İğne Bağı 22 mm
İğne Bağı 24 mm
M3x5 Vida
İplik Hız Fotoseli
M4x16 vida
M3x6 vida
M8x16 vida
Piston Bağlantı Aparatı
PART NAME
2020 Head
Efka DC 1500 Motor
Sensor Base
Sensor
Motor gear
Body mounting plate
Head gear
Motor mounting plate
Front Cap
Mounting base
Photocell mounting apparatus
Photocell
Head Front foot screw
Head rear foot screw
Head rear foot screw
Pulley fasten
Head gear
Belt
Split needle Bar Cylinder 16x10
ADET
PIECE
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
Needle Plate 10 mm
Needle Plate 12 mm
Needle Plate 14 mm
Needle Plate 16 mm
Needle Plate 18 mm
Needle Plate 20 mm
Needle Plate 22 mm
Needle Plate 24 mm
Diamond knife
Lower knife
M4x12
M4x10
M3x8
Needle holder 10 mm
Needle holder 12 mm
Needle holder 14 mm
Needle holder 16 mm
Needle holder 18 mm
Needle holder 20 mm
Needle holder 22 mm
Needle holder 24 mm
M3x5 screw
Thread speed photocell
M4x16 screw
M3x6 screw
M8x16 screw
Cylinder mounting apparatus
1
1
1
1
1
2
1
2
2
3
3
2
1
50
51
52
67.3605.0.026
67.3606.0.026
67.3609.0.026
ISO 4762 M4 x 12
ISO 4762 M3 x 10
ISO 4026 - M3 x 5-C
67.3612.0.026
67.3613.0.026
67.3615.0.010
67.3615.0.012
67.3615.0.014
67.3615.0.016
67.3615.0.018
67.3615.0.020
67.3615.0.022
67.3615.0.024
67.3612.0.010
67.3612.0.012
67.3612.0.014
67.3612.0.016
67.3612.0.018
67.3612.0.020
67.3612.0.022
67.3612.0.024
67.3636.0.010
67.3637.0.010
ISO 4762 M4 x 20
Piston Gövde Sabitleme
Aparatı
İptal Sabitlemesi
Kütük
Çatal Bağlantı Aparatı
Mil
Gövde Aparatı(Kafada
Mevcut)
Bilezik
Yay
İptal Aparatı
M4x12 Vida
M3x10 Vida
M3x5 Setskur
Mil
Kütük
İptal İğne Bağı Sağ 10 mm
İptal İğne Bağı Sağ 12 mm
İptal İğne Bağı Sağ 14 mm
İptal İğne Bağı Sağ 16 mm
İptal İğne Bağı Sağ 18 mm
İptal İğne Bağı Sağ 20 mm
İptal İğne Bağı Sağ 22 mm
İptal İğne Bağı Sağ 24 mm
İptal İğne Bağı Sol 10 mm
İptal İğne Bağı Sol 12 mm
İptal İğne Bağı Sol 14 mm
İptal İğne Bağı Sol 16 mm
İptal İğne Bağı Sol 18 mm
İptal İğne Bağı Sol 20 mm
İptal İğne Bağı Sol 22 mm
İptal İğne Bağı Sol 24 mm
Pim
Pim
M4x20 Vida
53
2020.14.001
İptal Sistemi Kafa Ön Kapak
34
67.3601.0.026-
35
36
37
38
67.3608.0.026
67.3610.0.026
67.0017.0.002
67.3604.0.026
39
67.3611.0.026
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
GRUP 14
GROUP 14
KAFA VE İPTAL SİSTEMİ
HEAD AND SPLIT
NEEDLE BAR SYSTEM
Cylinder body fasten apparatus
1
Split needle Bar fasten
Base
Forked mounting apparatus
Shaft
1
1
1
1
Body apparatus
1
Collar
Spring
Split needle bar apparatus
M4x12 screw
M3x10 screw
M3x5 Set Screw Socket
Shaft
Base
Split needle bar needle holder right 10 mm
Split needle bar needle holder right 12 mm
Split needle bar needle holder right 14 mm
Split needle bar needle holder right 16 mm
Split needle bar needle holder right 18 mm
Split needle bar needle holder right 20 mm
Split needle bar needle holder right 22 mm
Split needle bar needle holder right 24 mm
Split needle bar needle holder left 10 mm
Split needle bar needle holder left 12 mm
Split needle bar needle holder left 14 mm
Split needle bar needle holder left 16 mm
Split needle bar needle holder left 18 mm
Split needle bar needle holder left 20 mm
Split needle bar needle holder left 22 mm
Split needle bar needle holder left 24 mm
Pin
Pin
M4x20 Screw
3
4
1
2
2
3
1
1
1
Split needle bar system head front cap
1
1
1
1
2
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
GRUP 15
GROUP 15
PARÇA NO
ARTICLE NO
67.3101.0.021
67.3102.0.021
67.3103.0.021
ISO 4762 M6 x 30 --- 30N
ISO 7040-M6-N
3500.0001.012
ISO 4762 M4 x 35 --- 35N
ISO 4762 M6 x 35 --- 35N
PARÇA İSMİ
Ekran Takma Aparatı
Taşıyıcı Boru
Sabitleme Kütüğü
M6x30 Vida
M6 Somun
Ekran
M4x35 Vida
M6x35 Vida
EKRAN GRUBU
DISPLAY GROUP
PART NAME
Display mounting apparatus
Carrier Tube
Fasten holder
M6x30 Screw
M6 Nut
Display
M4x35 Screw
M6x 35 Screw
ADET
PIECE
1
1
1
1
1
1
2
1
YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TIC. LTD. STI.
FACTORY:
(FABRİKA)
TEL:
FAX:
E-MAIL:
ÇAKIL MAH. ELBASAN KÖY YOLU ÜZERİ
1.KM ÇATALCA İSTANBUL
+90 212 776 46 41-42-43
+90 212 776 46 48
[email protected];
[email protected]
BRANCH:
(ŞUBE)
TEL:
FAX:
PERPA İŞ MERKEZİ B BLOK KAT: 5
NO: 279 OKMEYDANI İSTANBUL
+90 212 210 22 29 – 20 29 – 05 62
+90 212 210 05 66
WAREHOUSE:
(DEPO)
TEL/FAX:
SUCUZADE MAH. 17.SOK. 13/B
SEYHAN ADANA
+90 322 351 70 05
www.new-tech.com.tr

Benzer belgeler

automatıc placket settıng machıne wıth double knıfe penye pat dk ş

automatıc placket settıng machıne wıth double knıfe penye pat dk ş CYLINDER MOUNTING APPARATUS CYLINDER MOUNTING APPARATUS 16X15 CYLINDER M3X30 SCREW HEAD MOTOR FASTEN MOUNTING HOLDER MOTOR MOUNTING PLATE SENSOR EFKA AB286 DC 1500 Motor WASHER M4X30 SCREW M5X20 SC...

Detaylı

MODEL NEW-TECH 1700/1

MODEL NEW-TECH 1700/1 Motor Ara Pimi Motor Ara Pimi M4x40 Vida Üst Kısım Makara Kütüğü Mil M5x6 vida Piston Tepki iletici M5x16 Vida Piston Ön Kapağı Piston Arka Kapağı Piston Contası Piston Kapağı Piston Mili Piston Ba...

Detaylı

Bilgisayarınıza İndirmek İçin Tıklayın.

Bilgisayarınıza İndirmek İçin Tıklayın. EL TİPİ KUTULAR PANEL SEÇENEKLERİ DÜZ PANEL / KAVİSLİ PANEL UYGUN AKSESUARLAR A-58 TIRNAKLI DUVAR ASKISI A-59 VIDALI DUVAR ASKISI A-190 KEMER ASKISI

Detaylı

NOEtop - NOE-Schaltechnik

NOEtop - NOE-Schaltechnik Vinçten bağımsız şekilde çalışmak istendiğinde NOEtop için ideal eklenti. Kalıp elemanlarının tüm boyutları özdeştir ve NOEtop'ta olduğu gibi aynı aksesuarla çalışılabilir.

Detaylı

Magnetic field sensor

Magnetic field sensor ð 10 % Uss ð 200 mA ð 15 mA ð 0.1 mA ð 0.5 kV yes/ cyclic ð 1.8 V yes/ complete 3-wire, NO contact, PNP 1 kHz

Detaylı

MODEL NEW-TECH 2600/1

MODEL NEW-TECH 2600/1 POCKET FACING AUTOMAT FOR TROUSERS AND JACKETS PANTOLON VE CEKET CEP KARŞILIĞI OTOMATI MODEL NEW-TECH 2600/1

Detaylı