8200 - Elna

Transkript

8200 - Elna
8200 Kasnaklar
· Konverter kutusu
· Xpressive yazılımları
· Nakış dizayn CD’leri ile uyumludur. TOZ KORUYUCU Gözalıcı kırmızı toz koruyucu, yeni Elna 8200 ve tüm aksesuarlarını saklamanız için idealdir. Dizaynlar ve Programlama · Çok sayıda hazır çiçek, okyanus, çocuk, dikimci aletleri, hayvanlar, mutfak, müzik dizaynlarını seçebilme. · Alfabeler – 3 stil, 3 boyut ­ Renk değiştirme tuşuyla tekli ya da çoklu renkler ­ Biz dizinde herhangi bir yerdeki bir harfi düzeltme ­ Harfler için yatay/dikey hizalama · Monogramlar – 4 stilde çerçeve ile 2 harfli ve 3 harfli · Düzeltme özellikleri ­ Dizayn ve alfabeleri birleştirme ­ Döndürme, yeniden boyutlandırma, ayna imajı, yüzyüze ­ Sürükle bırak şeklinde hareket ettirme · Dizayn nakış bilgisi ­ Sekme ve renkleri gözden geçirme ­ Dakika bazında kalan nakış süresi ­ Dizayn boyutu ­ İzleme tuşu ­ Dikiş sayacı · Bellek ­ Makineye ya da PC dizayn kartlarına kaydetme ­ Dosyaları isimlendirme ­ Kaydetme, geri çağırma, üzerine yazma, silme · Tercihleri ayarlama ­ İnç/milimetre ­ Ses – sesi ayarlama veya kapatma ­ Eko modunu ayarlama ­ İplik seçimi – Robison­Anton, Madeira, Mettler ­ Diller · Ekrandaki bilgi tuşları Teknik Özellikler · Arka aydınlatmalı dokunmatik LDC ekran – 94 mm x 71 mm, 3 3/4” x 2 3/4” · Başlat/dur tuşu – ren kodlu kırmızı/yeşil · Gömme ip geçirici (iğneye) · İplik sensörü · Sıkıştırma çubuğu sensörü · Ekstra dikiş ayağı kolu · Yalnız iğne giriş delikli iğne plakası · Şeffaf masura kapaklı döner yatay çengel · Kasnaklar (solda resimde) ­ Standart kasnak A ve geniş kasnak B, makineyle verilir ­ Kasnaklarla birlikte şablonlar verilir ­ Kasnak, tuşlarla, iğne başlama pozisyonuna hizalanır ­ Seçmeli kasnaklar mevcuttur · Seçmeli kasnaklı serbest kollu nakış · Gömme şaryo · Dizayn tablolu üst koruyucu kapak · Evrensel voltaj · Seçmeli dizaynlar için kart girişi Depolama · · Üst kapak ve uzatma masasının altında Toz kapağı Garanti ve servis: Elna’nın üstün namı, ilk dikiş makinesinin üretilmesiyle 1940 yılında oluşmuştur. Bundan sonra da Elna, evde kullanım ve özellikle yenilikçi dikimcilerle tasarlanmış ekipmanların lider markası olmayı sürdürmüştür. Tüm dünyadan binlerce profesyonel, uzman hizmet sağlamaktadır. Milyonlarca insan, kalitesi, performansı ve sağlamlığı sebebiyle Elna’yı seçmektedir.
E n d i şe e t m e y i n , h i ç b i r t e c r ü b e g e r e k m i y o r …
… ancak kısa sürede Elna 8200 Xperience’ın gerekli olduğunu anlayacaksınız. Bu yalnız­nakış makinesi,
herhangi bir stilde, herhangi bir yerde, herhangi bir kumaşta, her türlü göreve hazırdır. En iyi tasarımcıların
stüdyo modalarını artık pratik olarak kendiniz için uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç tuşa basmak;
bırakın makineniz işlemeye başlasın. Nakış sonuçlarınızdan öyle etkileneceksiniz ki, nerede duracağınızı
bilemeyeceksiniz ! Eyvah! Dizayn olması gereken yerde değil? Sadece merkez çizgileri işaretleyin, kumaşınızı kasnaklayın ve kasnak pozisyonlama tuşlarını kullanarak, iğneyi tam olarak merkez çizgilerinin üstüne konumlandırın. Dizaynınız, tam olarak olmasını istediğiniz yerde nakış olarak işlenecektir. Çiçekleri seviyor, ama yaprak ve gövdelerini istemiyor musunuz? Sadece ekrana dokunarak, istemediğiniz renk veya kısımları atlayabilirsiniz. Hiç soru yok İki veya üç harfli monogramınızı giysinin üzerine işlediğinizde, herkes size ait olduğunu bilecektir. Dört çerçeve stilinden birini ekleyerek biraz daha özel hale getirebilirsiniz. Ne kadar zaman alacak? Geriye ne kadar nakış süresi kaldığını daima bileceksiniz. Ekranda dakika geri sayımı görünür. Seçenekler, seçenekler ve daha fazla seçenek Gothic, Script yazısı veya Cheltenham, küçük, orta veya büyük, harf işleme zamanı geldiğinde, ya tek renk ip kullanarak ya da renk değiştirme tuşuna basarak, her bir harfi farklı renkte işleyebilirsiniz. Her zaman ilk kez çalışır İp rengini değiştireceğiniz zaman, kolu aşağıya çekin, ip, iğne gözüne geçirilir. Tek bir kasnaklama ile şekillendiğini gördün Artık bir sürü dizayn ve harf bulup, tek dikiş işlemeden önce hepsini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Nakış sonuçlarını sevdiniz mi? Hazır belleklerden birine ya da seçmeli kartlara kaydedip gelecekte tekrar ulaşabilirsiniz.

Benzer belgeler

4 KASNAK – HANGİNİ KULLANMALI Dizaynın boyutuna bağlı

4 KASNAK – HANGİNİ KULLANMALI Dizaynın boyutuna bağlı tüm aksesuarlarını taşır ve depolar. Üst kısım, nakış birimi, alt kısım ise Xquisit II içindir. Kitaplar, ayak pedalı, kablolar ve gereçler için cepler idealdir.

Detaylı

Elna 7200

Elna 7200 hatları · Perfect Start (Kusursuz Başlama) açı hatları · Alt besleme dişlisi · Alt besleme dişlisi sensörü · Geri çekilebilir kablolu ayak pedalı Depolama ve Aksesuarlar Depolama kutusunda, standar...

Detaylı