HDI Sigorta`da yeni isim

Transkript

HDI Sigorta`da yeni isim
Para Dergi
Page 1 of 2
Sayı:219 Atamalar güncel
haber
kariyer
teknoloji
kapak
dosya
borsa
bize ulaşın
dijital abonelik
içindekiler
ana sayfa
219
Ara HDI Sigorta'da yeni isim Emrah Çalık, HDI Sigorta'da acenteler pazarlama grup müdürü olarak göreve başladı. 1977 doğumlu Emrah Çalık, kariyerine 1998 yılında Akdeniz Sigorta'yla başladı. 2002'de Hür Sigorta'da göreve başlayan Çalık, 2004'te yine Hür Sigorta Bursa Bölge müdürlüğü görevini üstlendi. Çalık, 2007 yılından beri Ergoisviçre Sigorta'da acenteler müdürlüğü görevini yürütüyordu. Ericsson Ağaoğlu'nu İran'a yolladı Ericsson Türkiye genel müdür yardımcısı Cem Ağaoğlu, Ericsson Orta Doğu Pazar Birimi bünyesinde İran ülke müdürlüğüne getirildi. Ağaoğlu, 1990 yılında lojistik müdürü olarak Ericsson Türkiye bünyesine katıldı. 2002 yılına kadar yöneticilik pozisyonlarında görev alan Ağaoğlu, genel müdür yardımcısı göreviyle Ericsson Türkiye ve İsrail'de 18 yılı geride bıraktı. Corendon'a Ülker'den transfer Türkiye'nin önemli turizm ve havacılık gruplarından Corendon'un insan kaynakları müdürlüğüne Altay Özgür atandı. 1995'te Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olan Altay Özgür, 1997 2008 arasında Ülker Grubu'nun değişik firmalarında insan kaynakları yöneticiliği yaptı. Altay Özgür, 2009 Şubat ayında Corendon Grubu'nda insan kaynakları müdürü oldu. Ekonomik kriz ve vergi
talepleri Bazı sektörler vergilerle ilgili neredeyse sınırsız, hatta frensiz taleplerde bulunuyor. Bu talepler karşılanırsa,..
Uçak şirketlerinde
kazasızlık oranı Finlandiya havayolu Finnair, Avustralyalı Qantas, Hong Kong'dan Cathay Pacific, İsrail'den El Al ve Japon All Nippon..
Yorum yazabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir, eğer üye değilseniz hemen siz de üye olun Promosyon malzemesi
tasarımcılığı! Amerika'da "promosyon malzemesi tasarımcılığı" krizin getirdiği önemli fırsatlarından biri! Kendi işini kurmak..
Kullanıcı Adı: Şifre: Beni Hatırla 
 


Giriş
Basılı medyanın kaçınılmaz
geleceği BİR an için tüm alışkanlıklarınızdan sıyrılın. Şöyle bir düşünün. Çok değil bundan 8 yıl öncesine gidin. 2000..
HD (high definition) makyaj HD TV'ler, özellikle sinema ve spor tutkunlarını çok sevindirdi. Artık sinema salonundaymış gibi filmleri,..
http://www.paradergi.com.tr/kar101,[email protected]
25.03.2009
Para Dergi
Page 2 of 2
Stres testi… Piyasalarda satış dalgasının ana nedenlerinden biri bankalara uygulanan dayanıklılık testi. Bunun üzerine ABD dördüncü..
Nakit kralı Çin'in etkisi
azalıyor Hisse senedi yatırımlarında dev zararlar yazmaları ve yüklü miktarlarda aldıkları ABD hazine tahvilbono faizlerinin..
Seçim sonrası... ACTIVE Academy tarafından düzenlenen 3. Risk Yönetimi Zirvesi'nde konuşan Dünya Bankası Türkiye Direktörü..
güncel | haber | kariyer | teknoloji | kapak | dosya | borsa | bize ulaşın | dijital abonelik | künye / iletişim | içindekiler | anasayfa Copyright © 2003-2009 Tüm hakları saklıdır. Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş. Üretim ve Tasarım http://www.paradergi.com.tr/kar101,[email protected]
25.03.2009